Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 31 Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови районної державної адміністрації за 2015 рік

герб_для розпоряджень

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

09 лютого 2016 року № 31

Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання    завдань,    визначених   документами органів  виконавчої  влади  вищого  рівня,  голови районної державної адміністрації за 2015 рік

Розглянувши стан виконавської дисципліни у 2015 році та з метою вдосконалення подальшої роботи по організації контролю щодо своєчасного та якісного виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень заступників голів обласної та районної державних адміністрацій, листів структурних підрозділів облдержадміністрації, реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, листів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

  1. Інформацію про стан виконавської дисципліни за 2015 рік взяти до відома та надіслати керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, виконкомам селищних та сільських рад для відповідного реагування та вжиття заходів.
  2. Першому заступнику та заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату райдержадміністрації посилити вимогливість до керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації за підготовку інформацій про виконання документів, своєчасне повне виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.
  3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади :

3.1 На нарадах розглянути стан роботи з документами та дотримання вимог Інструкції з діловодства, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 квітня 2012 року № 105.

3.2. Не допускати фактів неповного або неналежного виконання документів органів влади вищого рівня.

3.3. Постійно аналізувати стан виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня і оперативно вживати заходи по їх виконанню.

  1. Виконавчим комітетам селищних та сільських рад:

4.1 Забезпечити подання повної та своєчасної інформації про виконання розпорядчих документів.

4.2 При підготовці інформацій про виконання документів дотримуватися вимог Інструкції з діловодства, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 квітня 2012 року № 105.

4.3 Головам Половілівської, Більськовільської сільських рад з’ясувати причини порушення термінів подачі інформації про виконання документів та розглянути питання стану виконавської дисципліни на черговому засіданні виконавчого комітету. Не допускати в подальшому порушення термінів інформування про виконання документів. Інформацію про результати розгляду подати в сектор контролю апарату райдержадміністрації до 10.03.2016.

  1. 5. Сектору контролю апарату райдержадміністрації :

5.1 З метою забезпечення якісного і своєчасного виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів районних рад продовжувати щоденний випереджувальний моніторинг і аналіз виконання розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації.

5.2 Систематично надавати практичну та методичну допомогу відділам та секторам апарату райдержадміністрації, структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам селищних та сільських рад щодо покращення стану виконавської дисципліни.

5.3 Продовжити щоквартальне заслуховування питання щодо стану   виконавської дисципліни та хід виконання розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій на колегіях райдержадміністрації.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08 травня 2015 № 131 «Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених документами       органів виконавчої влади вищого рівня, голови районної державної              адміністрації за І квартал 2015 року».
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                В.Хоружий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97