Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 327 Про введення карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях на території району

23 листопада 2017 року

№ 327

Про введення карантинних заходів
по грипу та гострих респіраторних
вірусних інфекціях на території району

Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 30  Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, статті 32  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, розпорядження голови райдержадміністрації від  30 жовтня 2013 року “Про заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в районі на 2013-2018 роки”,  на підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району    № 19 від 23 листопада 2017 року, з метою попередження захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції:

  1. Ввести на території району з 24 листопада 2017 року карантинні заходи по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях відповідно до „Плану профілактичних заходів щодо попередження захворювань на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції у Володимирецькому районі на 2013 – 2018 роки”.
  2. Відділу освіти райдержадміністрації призупинити з 24 листопада по 04 грудня 2017 року навчально-виховний процес у:

– Антонівському дошкільному навчальному закладі “Дубок”;

– Володимирецькому дошкільному навчальному закладі “Казка”;

– Володимирецькому дошкільному навчальному закладі “Малятко”;

– Дубівському дошкільному навчальному закладі “Вишенька”;

– Зеленівському дошкільному навчальному закладі “Яблунька”;

– Озерському дошкільному навчальному закладі “Пролісок”;

– Рафалівському дошкільному навчальному закладі “Сонечко”.

  1. Заборонити проведення масових заходів за участю дітей дошкільного і шкільного віку до зняття обмежувальних протиепідемічних заходів.
  2. Рекомендувати виконкомам селищних та сільських рад ввести на підвідомчих територіях заходи індивідуального захисту (марлеві пов’язки) для працівників державних установ, закладів торгівлі (ринків, кіосків, тощо), громадського харчування, перукарень, банківських установ тощо.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій району різних форм власності забезпечити у приміщеннях дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів (провітрювання, вологе прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів, дотримання оптимального температурного режиму).
  4. Комунальному закладу “Володимирецька центральна районна лікарня”, комунальному закладу “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”:

6.1. Терміново забезпечити лікувально-профілактичні заклади району необхідною кількістю засобів для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

6.2. Заборонити відвідування хворих стаціонарів.

6.3. Ввести заходи індивідуального захисту (марлеві пов’язки) для медичних працівників.

6.4. Забезпечити медичне обслуговування хворих з підозрою на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції по місцю проживання.

6.5. Змінити графіки роботи медичних закладів району з метою обслуговування  населення у вихідні та неробочі дні.

6.6. Забезпечити проведення санітарно-просвітницької роботи з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу шляхом виступів на радіо, районній газеті “Володимирецький вісник”, проведення бесід серед населення району.

  1. Комунальному закладу “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” спільно з відділом освіти райдержадміністрації:

7.1. Забезпечити проведення щоденного моніторингу за станом захворюваності  дітей дошкільного та шкільного віку в районі на грип та гострі вірусні інфекційні захворювання, залучивши до цього необхідну кількість вчителів та медичного персоналу.

7.2.  Щоденно до 15 години надавати райдержадміністрації інформацію щодо захворюваності дітей на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

7.3.  Для прийняття рішення щодо подальшого призупинення чи відновлення навчально-виховного процесу надати до 13 години 03 грудня 2017 року голові райдержадміністрації інформацію щодо захворювання вихованців на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у вищеназваних дошкільних навчальних закладах.

  1. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови райдержадміністрації Рижому А.П.

 

Голова адміністрації                                                                               В.Хоружий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97