Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 332 Про введення карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях

27 листопада 2017 року

№ 332

Про введення карантинних заходів
по грипу та гострих респіраторних
вірусних інфекціях

 

Відповідно до статті 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 30  Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, статті 32  Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, розпорядження голови райдержадміністрації від  30 жовтня 2013 року “Про заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в районі на 2013-2018 роки”,  на підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимирецького району     від 23 листопада 2017 року № 19, з метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу:

  1. Відділу освіти райдержадміністрації призупинити з 27 листопада по 04 грудня 2017 року навчально-виховний процес у:

– Антонівському дошкільному навчальному закладі “Дубок”;

– Володимирецькому дошкільному навчальному закладі “Казка”;

– Володимирецькому дошкільному навчальному закладі “Малятко”;

– Дубівському дошкільному навчальному закладі “Вишенька”;

– Зеленівському дошкільному навчальному закладі “Яблунька”;

– Озерському дошкільному навчальному закладі “Пролісок”;

– Рафалівському дошкільному навчальному закладі “Сонечко”.

  1. Обмежити проведення масових заходів за участю дітей в наступних населених пунктах району: Володимирець, Рафалівка, Антонівка, Дубівка, Зелене, Озеро.
  2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій району різних форм власності забезпечити у приміщеннях дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів (провітрювання, вологе прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів, дотримання оптимального температурного режиму).
  3. Комунальному закладу “Володимирецька центральна районна лікарня”, комунальному закладу “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”:

4.1. Вжити заходів щодо  забезпечення підрозділів установ необхідною кількістю засобів для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

4.2. Обмежити відвідування хворих в стаціонарах.

4.3. Забезпечити проведення санітарно-просвітницької роботи з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу шляхом виступів на радіо, районній газеті “Володимирецький вісник”, проведення бесід серед населення району.

  1. Комунальному закладу “Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги” спільно з відділом освіти райдержадміністрації:

5.1. Продовжити  моніторинг епідемічної ситуації захворюваності  дітей дошкільного та шкільного віку в районі на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

5.2.  В разі загострення епідемічної ситуації на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції негайно інформувати райдержадміністрацію.

5.3.  Для прийняття рішення щодо подальшого призупинення чи відновлення навчально-виховного процесу надати до 10 години 01 грудня 2017 року голові райдержадміністрації інформацію щодо захворювання вихованців на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у вищеназваних дошкільних навчальних закладах.

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 листопада 2017 року № 327 „Про введення карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних вірусних інфекціях на території району”.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В.о. голови адміністрації                                                                        А.Рижий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97