Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 335 Про надання дозволу Семенюк Наталії Анатоліївні та неповнолітній Мордас Галині Анатоліївні на вчинення правочину

28 листопада 2017 року                                                                             № 335

 

Про надання  дозволу Семенюк Наталії Анатоліївні
та неповнолітній Мордас Галині Анатоліївні
на вчинення правочину

 

Розглянувши заяву громадянки Семенюк Наталії Анатоліївни від 07.11.2017 про надання дозволу на дарування неповнолітній Мордас Галині Анатоліївні, **.**.**** року народження, житлового будинку та земельної ділянки, які знаходяться за адресою: ************,  Володимирецького району, Рівненської області та заяву Мордас Галини Анатоліївни від 07.11.2017 про надання згоди на вчинення  правочину, а саме: підписання договору на отримання в дарунок та прийняття в дар житлового будинку та земельної  ділянки (для обслуговування житлового будинку), що знаходиться за вищевказаною адресою, керуючись частиною третьою статті 17 і частиною третьою статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», пунктом 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дітей  від 24.11.2017 № 118:

  1. Надати громадянці Семенюк Наталії Анатоліївні, ************, Володимирецького району, Рівненської області, дозвіл на дарування неповнолітній Мордас Галині Анатоліївні, **.**.**** року народження, будинку та земельної ділянки, які знаходяться за адресою: ************, Володимирецького району, Рівненської області, та згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на земельну ділянку від *******, кадастровий номер ******* та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на садибний (індивідуальний) житловий будинок, об’єкт житлової нерухомості від 28.08.2017, реєстраційний номер *******, що належать їй на праві приватної власності.
  2. Надати неповнолітній Мордас Галині Анатоліївні, **.**.**** року народження, згоду на вчинення правочину, а саме: підписання договору отримання в дарунок та прийняття в дар житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться за адресою: ************, Володимирецького району, Рівненської області.
  3. Зобов’язати батьків неповнолітньої в трьохмісячний термін після вчинення правочину надати до служби у справах дітей Володимирецької райдержадміністрації документи, які підтверджують здобуття неповнолітньою Мордас Галиною Анатоліївною, **.**.**** року народження, права власності на житловий будинок та земельну ділянку, що знаходяться за адресою: ***********, Володимирецького району, Рівненської області.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до  розподілу функціональних повноважень.

 

В.о. голови адміністрації                                                                    А. Рижий

 

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97