Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 345 Про стан забезпечення встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій

04 грудня 2017 року                                        № ­­­345

 

Про стан  забезпечення встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку та інвалідів

 

 

Заслухавши інформацію про стан забезпечення встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту ветеранів війни  та праці, людей похилого віку та інвалідів, на виконання законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  «Про основи захищеності інвалідів в Україні»,     «Про соціальні послуги»,  керуючись статтями 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою покращення реалізації прав і задоволення потреб ветеранів війни та праці, людей похилого віку та інвалідів  нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності:

  1. Інформацію про стан забезпечення встановлених чинним законодавством  соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку та інвалідів взяти до відома.
  2. Виконавцям вжити заходів щодо забезпечення виконання районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки, затвердженої розпорядженням  голови   райдержадміністрації від 19.11.2013 року № 322  та районної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року»,  затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.10.2012 року № 367.
  3. Виконавчим комітетам сільських та селищних рад:

 

 

3.1. Здійснити  обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій  Великої Вітчизняної війни та членів сімей загиблих учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, учасників антитерористичної операції для визначення першочергових проблемних питань, які потребують вирішення.

3.2. При формуванні та коригуванні бюджету на 2018 рік   передбачати кошти для проведення заходів з відзначення  Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня  ветерана, Міжнародного дня інвалідів.

3.3. В межах чинного законодавства розглянути можливість вирішення питання надання земельних ділянок під будівництво громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, громадянам, яким встановлено статус учасника бойових дій  за участь в антитерористичній операції.

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації організувати роботу щодо оформлення і видачі довідок про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,  та забезпечити нарахування щомісячної адресної допомоги  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  2. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В.

В.о.голови адміністрації                                                                                А.Рижий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97