Небесна сотня. На сторожі гідності.

Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

№46 Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів влади вищого рівня за 2015 рік

УКРАЇНА

 

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної
державної адміністрації

 

25 лютого 2016 року 

 

                                             46

 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та органів влади вищого рівня за 2015 рік

 

З метою виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», указів Президента України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за об’єктивний, неупереджений і своєчасний розгляд звернень громадян, вирішення порушених у них проблем:

 1. Інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2015 року, взяти до відома.
 2. Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам територіальних відділень центральних органів влади, виконавчим комітетам сільських та селищних рад:

2.1. Ретельно проаналізувати стан роботи із зверненнями громадян на нарадах, засіданнях виконкомів, вжити невідкладних заходів для усунення наявних недоліків у роботі із зверненнями громадян  та забезпечити зменшення звернень до органів влади вищого рівня протягом 2016 року.

2.2. Вказати виконавчим комітетам Степангородської, Городецької, Хиноцької, Сопачівської, Половлівської сільських рад та Володимирецької і Рафалівської селищних рад на послаблення виконавської дисципліни у роботі із зверненнями громадян, що призвело до збільшення їх надходження на урядову телефонну «гарячу лінію».

2.3. Здійснювати перевірку усіх звернень громадян, у яких йдеться про недоліки в роботі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, оскаржуються рішення посадових осіб цих органів. Вживати невідкладних заходів щодо припинення неправомірних дій та скасування незаконних рішень.

2.4. Проводити роз’яснювальну роботу із громадянами, які звертаються  на урядову телефонну «гарячу лінію». Звернути увагу на факти недопущення надання неоднозначних,  необґрунтованих або неповних відповідей громадянам.

 1. Юридичному відділу апарату райдержадміністрації:

3.1. Надавати методичну допомогу  щодо вдосконалення роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад.

3.2. Забезпечити щоквартальне подання інформації про звернення громадян на ВЕБ-сторінку райдержадміністрації.

3.3. Організовувати щомісячне заслуховування доповідей сільських, селищних голів перед головою райдержадміністрації про проведену роботу із зверненнями громадян згідно затвердженого графіку.

 1. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації забезпечити розміщення поданих інформацій на ВЕБ-сторінці райдержадміністрації.
 2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищних та сільських рад про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 25.06.2016.
 3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 02 вересня 2015 року № 253 «Про підсумки роботи  із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя  2015 року, та невідкладні завдання місцевих органів влади для її поліпшення».
 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                               В. Хоружий

 

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Опитування

Оцініть, будь ласка, діяльність державних службовців за шкалою від 1 до 5, де 5 найвищий бал.

 • 5 (67%, 2 за голосами)
 • 4 (33%, 1 за голосами)
 • 3 (0%, 0 за голосами)
 • 2 (0%, 0 за голосами)
 • 1 (0%, 0 за голосами)

Всього голосів: 3

Loading ... Loading ...
Вільні творять майбутнє
Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну. Андрей Шептицький. Рік великого митрополита

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-30-45

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ