Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



№47 Про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за 2015 рік

 

 УКРАЇНА

 

 

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

 

25 лютого  2016 року

 

                                        № 47

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку  району та виконання місцевих бюджетів району за 2015 рік  

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 05 лютого 2016 року № 37 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу області, виконання місцевих бюджетів області за 2015 рік та стан виплати заробітної плати на 01 січня 2016 року», керуючись повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації» та враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2015 рік:

  1. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:

1.1. Спільно з керівниками підприємств, на яких допущено зниження обсягів випуску промислової продукції, вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва.

1.2. Забезпечити підвищення ефективності діяльності районної робочої  групи з питань залучення інвестицій в економіку району.

  1. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області:

2.1. Активізувати роботу щодо проведення інвентаризації об’єктів нежитлової нерухомості, які використовуються юридичними та фізичними особами, а також затвердження органами місцевого самоврядування ставок з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до вимог Податкового кодексу України.

2.2. Вжити заходів щодо недопущення зростання заборгованості зі сплати податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

 

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

3.1. Забезпечити постійний контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів, виконанням відповідних планових завдань, а також економією бюджетних коштів.

3.2. Посилити контроль за безумовним виконанням статті 77 Бюджетного кодексу України в частині врахування у повному обсязі потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ і проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, та не допускати кредиторської заборгованості.

3.3. Забезпечити контроль за оптимізацією мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників у межах галузевих нормативів та затверджених бюджетних асигнувань на оплату праці.

3.4. Спільно з керівниками бюджетних установ району, виконавчими комітетами  сільських, селищних рад не допускати виникнення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах комунальної форми власності, в установах та організаціях, що фінансуються з місцевих бюджетів.

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації організувати постійний розгляд стану виконання заходів щодо погашення боргу з оплати праці та заслуховування керівників суб’єктів господарювання, які допустили зазначений борг, на засіданнях районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  2. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області та управлінню Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області:

5.1. Вжити заходів щодо перегляду прийнятих органами місцевого самоврядування на поточний рік рішень із встановлення плати за землю та забезпечити внесення проектів відповідних змін до рішень (або прийняття нових рішень) відповідно до вимог пункту 12.3 статті 12 та розділу ХІІІ Податкового кодексу України.

5.2. Забезпечити проведення інвентаризації діючих договорів оренди земель державної і комунальної власності у частині встановленого розміру орендної плати за землю (відповідно до пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України, з урахуванням коефіцієнтів індексації нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік) та вжити невідкладних заходів щодо приведення договорів оренди земельних ділянок у відповідність із вимогами чинного законодавства.

5.3. Вжити заходів щодо недопущення необґрунтованого надання пільг зі сплати земельного податку, зокрема платоспроможним платникам податків.

  1. Володимирецькому районному сектору державної міграційної служби України в Рівненській області, управлінню Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області та сектору «Центр надання адміністративних послуг» райдержадміністрації до 01 квітня 2016 року провести необхідну інформаційно-методичну та організаційну роботу стосовно розширення повноважень органів місцевого самоврядування в частині надання окремих адміністративних послуг Державної міграційної служби України та послуг Держгеокадастру України відповідно до Закону України від 10.12.2015 №888-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».
  2. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

7.1. Сприяти сільськогосподарським товаровиробникам у закупівлі матеріально-технічних ресурсів, необхідних для проведення комплексу весняно-польових робіт.

7.2. З метою забезпечення населення району основними продуктами харчування власного виробництва вжити заходів щодо збільшення сільськогосподарськими товаровиробниками площ посіву ярої пшениці, гречки, проса, цукрових буряків, картоплі та овочів.

7.3. Здійснювати моніторинг виплати орендної плати власникам земельних і майнових паїв та вживати заходів щодо дотримання орендарями умов договору.

7.4. Сприяти залученню інвестицій у розвиток агропромислового комплексу, модернізацію та технічне переоснащення виробничих об’єктів.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                            В.Хоружий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97