Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 50 Про підсумки роботи державної землевпорядної служби району за 2015 рік

герб_для розпоряджень

 УКРАЇНА

 ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

01 березня 2016 року № 50

Про підсумки роботи державної

землевпорядної служби району

за 2015 рік

 

Протягом 2015 року змінено та встановлено межі сіл Воронки на території Воронківської сільської ради, Степангород на території Степангородської сільської ради, Берестівка та Острівці на території Берестівської сільської ради, Малий Жолудськ на території Великожолудської сільської ради.

Протягом 2015 року органами місцевого самоврядування  продано 20 ділянок загальною площею 7,8973 га вартістю 1392,636 тис.грн. під об’єктами нерухомого майна, якщо в порівнянні з минулим роком 17 ділянок площею 5,1289 га на суму 640,985 тис.грн.

В 2015 році на земельних торгах (аукціонах) продано у власність та передано в оренду 38 земельних ділянок чи прав оренди на них (для порівняння у минулому році за аналогічний період – 13 таких ділянок), в тому числі:

 • у власність продано 6 земельних ділянок у власність на площу 0,2005 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Стартова ціна – 58,492 тис.грн. За результатами земельних торгів вартість земельних ділянок в середньому зросла у 15,5 разів та становить 778,384 тис.грн. (проти 4 ділянок проданих на торгах у минулому році);
 • 32 права оренди на земельні ділянки загальною площею 27,5737 га, загальна річна орендна плата в результаті проведення земельних торгів вартість зросла в середньому у 1,7 разів та становить майже 587,080 тис. грн. (проти 9 прав оренди проданих на торгах у минулому році).

Проведено нормативну грошову оцінку земель сіл Стара Рафалівка та Бабка на території Старорафалівської сільської ради і Любахи на території Любахівської сільської ради Володимирецького району.

         З метою підвищення ефективності використання земельного ресурсу району, створення належних умов і привабливості, залучення інвестицій, забезпечення прозорого і відкритого включення земель у ринкові відносини для наповнення місцевих бюджетів, відповідно до статей 12, 83, 209 Земельного кодексу України, районної Програми розвитку земельних відносин у Володимирецькому районі на 2006-2015 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.05.2010 № 218 та затвердженої рішенням районної ради від 09.07.2010 № 51 у новій редакції (із змінами та доповненнями), керуючись  статтями 13, 16, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1. Управлінню Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області:
 • Посилити контроль та вимогливість до власників землі, землекористувачів щодо використання і охорони земель.
 • Ініціювати припинення права власності, користування земельними ділянками в разі допущення власниками землі та землекористувачами порушень чинного законодавства.
 • Посилити контроль за якістю виконання робіт із землеустрою.
 • Спільно з виконавчими комітетами сільських, селищних рад:
 • організувати якісну підготовку землевпорядних і землеоціночних документацій на земельні ділянки та проведення у 2016 році аукціонів з їх продажу або продажу прав на них;
 • забезпечити продовження робіт з моніторингу земель сільськогосподарського призначення державної власності на території місцевих рад району.
 1. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад та територіальним органам виконавчої влади забезпечити оформлення підприємствами, установами й організаціями державної та комунальної форм власності права постійного користування земельними ділянками, які використовують земельні ділянки державної чи комунальної власності без документів, що посвідчують право користування ними та забезпечити визначення будівель, споруд, інших об’єктів нерухомого майна державної або комунальної власності, право власності на які не зареєстровано, та забезпечити здійснення державної реєстрації такого права.
 2. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад:
 • Визначити можливість здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру з урахуванням організаційного та технологічного їх забезпечення відповідно до вимог статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр».
 • У строк не пізніше п’яти робочих днів після прийняття рішень про затвердження документації із землеустрою надавати Управлінню Держгеокадастру у Володимирецькому районі Рівненської області засвідчені копії вказаних рішень для внесення відповідної інформації до Державного земельного кадастру.
 • До 01 квітня 2016 року сформувати перелік суб’єктів господарювання, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, та направити листи щодо необхідності оформлення права користування земельними ділянками.
 • До 01 квітня 2016 року провести інвентаризацію та переглянути ставки орендної плати за використовувані земельні ділянки державної та комунальної власності, виходячи з нормативної грошової оцінки земель та враховуючи вимоги Податкового кодексу України.
 • Земельні ділянки комунальної власності передавати в оренду з встановленням орендної плати згідно з Податковим кодексом України на підставі проведеної нормативної грошової оцінки земель відповідно до Закону України «Про оцінку земель».
 • При корегуванні місцевих бюджетів поточного року передбачити кошти на виконання робіт з  інвентаризації земель, зміни та встановлення меж населених пунктів та виконання інших заходів з використання і охорони земель, визначених відповідними програмами.
 • Забезпечити використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, виключно на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі.
 • Посилити контроль за виконанням прийнятих рішень щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою.
 • Здійснити виконання робіт щодо рекультивації та відновлення земельних ділянок, порушених внаслідок несанкціонованого видобутку бурштину протягом 2016 року за рахунок місцевих бюджетів та коштів, які надходять від втрат, пов’язаних із вилученням земельних ділянок сільськогосподарського та лісогосподарського призначення.
 • Інформувати правоохоронні та контролюючі органи про факти незаконного видобування бурштину.
 • Посилити проведення роз’яснювальної роботи в засобах масової інформації, на сходах сіл, зборах щодо необхідності посвідчення громадянами права власності на земельні ділянки для різних потреб, наданих безоплатно у власність за рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.
 1. Рекомендувати Красносільському сільському голові провести нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Красносілля та Зелене на території Красносільської сільської ради.
 2. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації у місячний термін проаналізувати стан використання земель агроформуваннями району, домогтися залучення до використання додаткових площ, забезпечити укладання договорів оренди із власниками земельних паїв на площі, які фактично використовуються агроформуваннями.
 3. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації з метою залучення потенційних інвесторів сформувати перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок та розмістити його на веб-сторінці Володимирецької районної державної адміністрації.
 4. Кузнецовському відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області активізувати оперативно-розшукові заходи, направлені на виявлення осіб, що здійснюють незаконні операції з видобування, збуту, транспортування бурштину та притягнення їх до відповідальності.
 5. Володимирецькому відділенню Кузнецовської об’єднаної державної податкової інспекції:

8.1. До 01 квітня 2016 року проаналізувати стан сплати земельного податку, орендної плати власниками землі, землекористувачами та за виявленими фактами систематичної несплати за користування землею вжити заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення права користування, оренди таких ділянок з подальшим їх продажем на земельних торгах.

8.2. У місячний термін скласти реєстр підприємств-банкрутів, неплатників земельного податку та орендної плати і внести пропозиції з припинення права власності, користування земельними ділянками в порядку, визначеному чинним законодавством.

 1. Про хід виконання розпорядження виконавцям інформувати райдержадміністрацію до 10 числа щоквартально.
 2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 05.03.2015 року № 66 «Про ефективність використання земельних ресурсів району» вважати таким, що втратило чинність.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

В.о. голови адміністрації                                                               А.Рижий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97