Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 154552 запити на публічну інформацію надійшло до податківців Рівненщини з початку року

Протягом січня-травня 2016 року до Головного управління ДФС у Рівненській області було спрямовано 52 запити на публічну інформацію, які розглянуто у відповідності до вимог статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Щомісячні звіти про розгляд запитів на публічну інформацію розміщуються на субсайті «Територіальні органи ДФС у Рівненській області» у розділі «ДФС у регіоні» – «Головне управління» – «Публічна інформація», підрозділ «Звіти щодо задоволення запитів».

Порядок складання та подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України і форма подання запиту, які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 10.03.2015 № 309 розміщені на субсайті «Територіальні органи ДФС у Рівненській області» у розділі «ДФС у регіоні» – «Головне управління» – «Публічна інформація».

Згідно з частиною першою ст. 1 Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» із змінами і доповненнями (далі – Закон №2939), публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом № 2939.

Запит на отримання публічної інформації (далі – Запит) – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні (п. 1 розділ І Порядку).

Запит може бути індивідуальним або колективним. Запит подається в усній чи письмовій формі, особисто від запитувача або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом, телефоном на вибір запитувача (п. 2 розділ ІІ Порядку).

Письмовий Запит подається в довільній формі (п. 3 розділ ІІ Порядку).

Запит повинен містити згідно з п. 4 розділу ІІ Порядку:

– прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);

– загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено Запит, якщо запитувачу це відомо;

– підпис і дату за умови подання письмового Запиту.

Для спрощення процедури оформлення письмового Запиту запитувач може використати відповідну форму подання Запиту (далі – Форма запиту). Зазначену Форму запиту можна отримати у Суб’єкта координації (структурний підрозділ або відповідальна посадова особа органу ДФС України, що організовує доступ до публічної інформації), в органах ДФС України або на офіційному веб-порталі ДФС України, субсайтах органів ДФС України у розділі «Публічна інформація» (п. 5 розділ ІІ Порядку).

Також запитувач може заповнити Форму запиту в електронному вигляді на офіційному веб-порталі ДФС України або на субсайті органів ДФС України (п. 6 розділ ІІ Порядку).

У Формі запиту запитувачеві надається можливість вибрати форму надання відповіді – поштою, факсом, електронною поштою. Відповідь на Запит надається у спосіб, обраний запитувачем (п. 8 розділ ІІ Порядку).

Відповідь на Запит надається не пізніше п’яти робочих днів з дня його отримання відповідно до вимог ст. 20 Закону № 2939 (п. 1 розділ ІІІ Порядку).

У разі коли Запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду Запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувач повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання Запиту (п. 2 розділ ІІІ Порядку).

У разі, якщо Запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання Запиту (п. 3 розділ ІІІ Порядку).

ГУ ДФС у Рівненській області

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97