Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 57 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

герб_для розпоряджень

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

10 березня 2016 року

№ 57

Про проведення першого туру
щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року  № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 № 29 «Про затвердження       методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського   конкурсу «Кращий державний службовець» та з метою зростання професіоналізму,   відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її  авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців:

  1. Затвердити:

           склад організаційного комітету з проведення першого туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1;

           Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Положення), що додається;

           план заходів з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2016 році  (далі – план заходів) згідно з додатком 2.

  1. Організаційному комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» провести перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у квітні 2016 року серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.
  2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації визначитись з кандидатурами для участі у Конкурсі та подати їх документи до оргкомітету до 20 березня 2016 року та забезпечити виконання плану заходів.
  3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18.03.2015 № 78 «Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу « Кращий державний службовець».
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Римарчук С.М.

В.о. голови адміністрації                                                                 А. Рижий

Положення про організаційний комітет Володимирецької райдержадміністрації з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Додатки до розпорядження

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97