Небесна сотня. На сторожі гідності.

Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

№ 58 Про підготовку до перевірки функціонування системи військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району

герб_для розпоряджень

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

10 березня 2016 року

№ 58

Про підготовку до  перевірки функціонування системи
військового обліку громадян України та бронювання
військовозобов’язаних  в органах державної влади,
органах місцевого самоврядування, на підприємствах,
в установах, організаціях і навчальних закладах  району

        На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 лютого 2016 року № 77 «Про підготовку до перевірки функціонування      системи військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних в органах державної влади,     органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах області», з     метою підготовки до перевірки стану роботи, пов’язаної з організацією та      веденням військового обліку призовників і військовозобов’язаних та             бронювання військовозобов’язаних у місцевих органах виконавчої влади,        органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району (далі – перевірка):

 1. Організувати та провести інструкторсько-методичні заняття з питань ведення персонального обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних, за участю керівників та спеціалістів кадрових служб структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів району та голів сільських, селищних рад.10
Володимирецький об’єднаний
районний військовий комісаріат
До 15 березня 2016 року
 1.    Підготувати перелік питань і документів, які підлягають перевірці, із  посиланням на відповідні пункти (додатки) постанов Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року № 377, від 04 лютого 2015 року № 45, Інструкції, та списки осіб, відповідальних за ведення військового обліку та бронювання у  Володимирецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті, із          зазначенням номерів контактних телефонів, та довести їх в установленому    порядку до керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і навчальних закладів району.
 Володимирецький об’єднаний
районний військовий  комісаріат
До 15 березня 2016 року
 1. Забезпечити визначення відповідальних посадових осіб за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних на підпорядкованих підприємствах, в установах та організаціях, навчальних закладах.

           Структурним підрозділам райдержадміністрації, головам сільських та  селищних рад проінформувати про призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації із зазначенням посади та номера контактного телефону.

Керівники структурних підрозділів  районної державної адміністрації,  голови    сільських, селищних рад

До 20 березня 2016 року

 1. Скласти та затвердити графіки перевірок стану ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у  сільських, селищних радах,  підприємствах,  установах, організаціях і навчальних закладах району.
Володимирецький об’єднаний
районний військовий комісаріат
До 20 березня 2016 року
 1. Привести персональний  облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідність із вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 45 та розділів І, ІІІ      Інструкції. Про результати роботи проінформувати  районну державну адміністрацію.
Структурні підрозділи районної державної адміністрації, сільські, селищні ради, підпорядковані установи, організації, заклади освіти
До 25 березня 2016 року
 1. Організувати роботу з бронювання військовозобов’язаних і контроль за веденням їх обліку та забезпечити подання відповідної звітності і пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
Відділ організаційно-кадрової роботи
апарату районної державної           адміністрації
До 25 травня 2016 року
 1. Здійснити в установленому порядку перевірки військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах району. За результатами перевірок скласти довідки з пропозиціями та визначенням термінів усунення виявлених недоліків.
 Володимирецький    об’єднаний
районний   військовий   комісаріат
До 25 травня 2016 року
 1. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрації до 25 травня  2016 року.
 2. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної   адміністрації про виконану роботу інформувати обласний військовий комісаріат та обласну державну адміністрацію до 01 червня 2016 року.
 3.    Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 В.о. голови адміністрації                                                                              А. Рижий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь

Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Опитування

Оцініть, будь ласка, діяльність державних службовців за шкалою від 1 до 5, де 5 найвищий бал.

 • 5 (67%, 2 за голосами)
 • 4 (33%, 1 за голосами)
 • 3 (0%, 0 за голосами)
 • 2 (0%, 0 за голосами)
 • 1 (0%, 0 за голосами)

Всього голосів: 3

Loading ... Loading ...
Вільні творять майбутнє
Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну. Андрей Шептицький. Рік великого митрополита

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-30-45

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ