Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 65 Про підсумки соціально-економічного розвитку району та виконання місцевих бюджетів району за 2016 рік

28 лютого 2017 року № 65

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку  району та виконання місцевих бюджетів району за 2016 рік  

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації                    від 16 лютого 2017 року № 81 «Про підсумки роботи галузей  господарського комплексу  області,  виконання місцевих бюджетів за  2016 рік та пріоритетні завдання діяльності органів виконавчої влади області на 2017 рік», керуючись повноваженнями, передбаченими  статтею 119 Конституції України та Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за  2016 рік:

  1. Відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації з метою моніторингу розвитку промислового комплексу району забезпечити подання протягом 2017 року управлінню інфраструктури та промисловості облдержадміністрації:

1.1. Інформації щодо стану виробництва промислової продукції в розрізі провідних підприємств за першу декаду поточного місяця (в натуральних показниках) та очікуваних обсягів випуску продукції за відповідний місяць –
щомісяця до 11 числа.

1.2. Аналізу роботи вищезазначених промислових підприємств за звітний місяць (із поясненням, за наявності, негативних тенденцій) – щомісяця
до 05 числа наступного періоду.

1.3. Вжити організаційних заходів щодо оптимізації сільськогосподарськими товаровиробниками структури посівних площ під урожай 2017 року з урахуванням потреб внутрішнього продовольчого ринку.

1.4. Сприяти сільськогосподарським товаровиробникам у закупівлі матеріально-технічних ресурсів, необхідних для проведення комплексу весняно-польових робіт.

1.5. Посилити контроль за проведенням агропромисловими підприємствами своєчасних розрахунків за оренду земельних часток (паїв) відповідно до укладених договорів, здійснювати щомісячний моніторинг стану виплати орендної плати за земельні та майнові паї.

1.6. Визначити пріоритетні напрями підтримки агропромислового комплексу та розробити відповідні програми розвитку аграрного сектору району.

1.7. Ініціювати укладання місцевими виконкомами сільських, селищних рад договорів з проектними землевпорядними організаціями про проведення робіт із землеустрою, охорони земель, забезпечити своєчасне їх виконання, в тому числі за рахунок коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

  1. Управлінню Держпраці у Рівненській області, Володимирецькому відділенню Сарненської об’єднаної  державної податкової  інспекції  Головного Управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Володимирецькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду у Рівненській області та управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити постійний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства в частині підвищення мінімальної заробітної плати, диференціацією розмірів заробітної плати працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, а також недопущенням їх скорочення та переведення на неповний робочий час.
  2. Володимирецькому відділенню Сарненської об’єднаної  державної податкової  інспекції  Головного Управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Володимирецькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду у Рівненській області та фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити постійний контроль за наповненням дохідної частини місцевих бюджетів, виконанням завдань із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення податкового боргу.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

4.1. Вжити заходів щодо безумовного виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового врахування потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та не допускати кредиторської заборгованості.

4.2. Забезпечити дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів, оптимізації мережі бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників.

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на новий термін домогосподарствам, у яких термін отримання субсидій закінчився.
  2. Відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації та виконавчим комітетам  сільських, селищних рад та активізувати діяльність щодо участі бюджетних установ, організацій та комунальних підприємств у програмах транскордонного співробітництва, міжнародної технічної допомоги, співпраці з донорськими організаціями з метою залучення позабюджетних коштів для фінансування пріоритетних програм розвитку соціальної та виробничої сфери.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу  функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                                В.Хоружий

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97