Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 66 Про підготовку та проведення практичної поставки військовозобов’язаних на навчальні (перевірочні) збори у 2016 році

герб_для розпоряджень

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

18 березня  2016 року

66

Про підготовку та проведення практичної
поставки військовозобов’язаних
на навчальні (перевірочні) збори у 2016 році

 

Відповідно до статі 14 Закону України “Про оборону України”, статтей 17, 18 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, статтей 1, 29, 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, розпорядження Генерального штабу Збройних Сил України від 05. 03. 2016     № 322/2/579дск, з метою якісної підготовки та організації проведення навчальних зборів:

  1. Першому заступнику голови районної державної адміністрації Рижому А. П. сприяти Володимирецькому об’єднаному районному військовому комісаріату у проведенні інформаційно – роз’яснювальної роботи через органи місцевого самоврядування, громадські організації, засоби масової інформації щодо питань засвоєння завдань та змісту територіальної оборони, доведення соціально – правових гарантій військовозобов’язаних, призваних на навчальні збори.
  2. 2. Головному лікарю комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня», головному лікарю комунального закладу «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької районної ради:

2.1 забезпечити роботу військово – лікарської комісії на базі  Володимирецького об’єднаного районного військового комісаріату для проведення медичного огляду військовозобов’язаних, яких призначено в команду В 3671.

2.2 здійснити перевірку перебування на обліку у психоневрологічному, протитуберкульозному, шкірно – венеричному диспансері та наркологічному закладі військовозобов’язаних, що призиваються на навчальні збори.

  1. Начальнику Кузнецовського відділу поліції Головного управління національної поліції в Рівненській області здійснити спеціальну перевірку відомостей про військовозобов’язаних щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування адміністративних стягнень за корупційні правопорушення.
  2. 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Рижого А.П.

Голова адміністрації                                                                      В. Хоружий

 

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ