Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 78 Про Програму розвитку освіти Володимирецького району на 2016-2018 роки

герб_для розпоряджень

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

31 березня 2016 року

№ 78

Про Програму розвитку освіти
Володимирецького району
на 2016-2018 роки

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 лютого 2016 лютого №88 «Про Програму розвитку освіти Рівненської області на 2016-2018 роки», відповідно до статей 6, 13, 22, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схваленої Указом Президента України від 25 червня 2013 року № 344/2013:

  1. Схвалити Програму розвитку освіти Володимирецького району на 2016-2018 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації подати Програму на затвердження районній  раді в установленому порядку.
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету та внесенні до нього змін передбачати кошти для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  4. 4. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації про хід виконання заходів Програми інформувати районну державну адміністрацію  щороку  до 25 листопада та управління освіти і науки облдержадміністрації щороку до 01 грудня.
  5. 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Рижого А.П.

  Голова адміністрації                                                                       В. Хоружий

Додаток
до розпорядження голови
Володимирецької районної
державної адміністрації
31 березня 2016 року  № 78

Програма

розвитку освіти Володимирецького району  на 2016 – 2018 роки

 

Загальні положення

 В районі, як і в цілому у державі, ще не досягнуто європейського рівня якості та доступності освіти.

 Вітчизняна освіта не повною мірою спрямована на утвердження національної ідеї та  патріотизму, і поки що не в повному обсязі відповідає вимогам формування громадянського суспільства, демократизації, відкритості та прозорості.

 Обмежене фінансування освіти і науки з державного та місцевих бюджетів призвело до погіршення стану матеріально-технічної бази навчальних закладів та їх соціальної інфраструктури, що гальмує впровадження сучасних інноваційних технологій і засобів навчання.

 Навчально-виховний процес недостатньо спрямовується на всебічний розвиток особистості, задоволення її потреб, виховання свідомого громадянина, патріота, забезпечення запитів суспільства та ринку праці у конкурентоспроможних, компетентних та відповідальних фахівцях.

 Знизився престиж педагогічної праці, відбувається відплив перспективної творчої молоді в інші галузі економіки та за межі України, має місце процес старіння педагогічних кадрів.

Існуюча модель управління освітою не повністю відповідає сучасним вимогам демократичності, які передбачають розширення впливу громадської думки на прийняття адекватних управлінських рішень, динамічне реагування на потреби суспільства, перерозподіл функцій управління між центральними і місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Недостатньо проводиться постійний моніторинг якості освіти на всіх рівнях за участю учнів, батьків, представників громадських організацій.

Мета та основні завдання Програми

 Метою Програми є підвищення якості освіти і виховання, інноваційний розвиток, адаптація до соціально орієнтованої ринкової економіки, інтеграція в європейський та світовий освітній простір, забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти, соціальний захист усіх учасників навчально-виховного процесу.

Основними завданнями Програми є:

  • забезпечення доступності і досягнення європейського рівня якості освіти;
  • визначення духовних орієнтирів в освіті;
  • розвиток демократизму;
  • підвищення соціального статусу педагогів;
  • підвищення ефективності використання фінансових та матеріально-технічних ресурсів, які залучаються для забезпечення розвитку галузі.

 Джерела фінансування

 Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюватиметься в установленому порядку за рахунок видатків  місцевого бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством. У 2016-2018 роках видатки на виконання Програми здійснюватимуться основними виконавцями в межах асигнувань, передбачених на відповідні роки.

Очікувані результати виконання Програми

 Виконання Програми покращить умови для здобуття освіти, зокрема забезпечить:

 створення рівних умов та можливостей для здобуття громадянами повноцінної освіти, особистісного розвитку і творчої самореалізації;

 підвищення якості навчання та виховання, що позитивно вплине на рівень кваліфікації, компетентності та відповідності фахівців усіх напрямів підготовки і перепідготовки кадрів, упровадження новітніх педагогічних та інформаційних технологій;

 залучення громадян району до національної культури, зміцнення моралі і духовності, формування у дітей та молоді національних світоглядних позицій, патріотизму;

 підвищення професіоналізму та соціального статусу педагогічних  працівників.

Програма розвитку освіти

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97