Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№79 Про районну програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році

герб_для розпоряджень

УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

01 квітня 2016 року

№79

Про районну програму забезпечення
загальноосвітніх навчальних закладів
шкільними автобусами у 2016 році

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 102 «Про обласну програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році», відповідно до статей  6, 13, 22, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році», з метою забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, створення оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів і належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти у сільській місцевості:

  1. Схвалити районну Програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації:

1) подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку;

2) забезпечити  цільове використання придбаних шкільних автобусів та постачання їх до загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оптимізовані /об’єднані/ реорганізовані і до яких будуть довозитися учні загальноосвітніх навчальних закладів;

3) організувати систематичний контроль за виконанням Програми.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Рижого А.П.

Голова адміністрації                                                                         В.Хоружий

Додаток
до розпорядження голови
Володимирецької районної
державної адміністрації
01 квітня 2016 року  № 79

 

Районна програма
забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів
шкільними автобусами у 2016 році

 

Загальні положення

Організація регулярного безоплатного підвезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти.

Статтею 14 Закону України «Про освіту», статтею 21 Закону України «Про загальну середню освіту», статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначена можливість забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців, студентів та педагогічних працівників до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, за рахунок видатків відповідних місцевих бюджетів.

Програма спрямована на створення належних умов для отримання учнями повноцінної загальної середньої освіти у сільській місцевості, оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів та забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

Загальна кількість учнів у Володимирецькому районі, які проживають на відстані більше трьох кілометрів від навчальних закладів і потребують підвезення, становить 1416 учнів. Підвозиться 1412 учнів, що становить           99,7 відсотка. Шкільними автобусами підвозиться 984 учні, що становить        69,4 відсотки.

На цей час для організації підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності, до навчальних закладів в районі нараховується 15 шкільних автобусів.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року        № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» (далі – розпорядження) виділено освітню субвенцію з державного бюджету обласному бюджету, в тому числі цільові видатки на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, в сумі 27,6 млн.грн.

Зазначеним розпорядженням встановлено такі умови використання коштів:

постачання придбаних  автобусів до загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оптимізовані /об’єднані/  реорганізовані і до яких будуть довозитися учні;

співфінансування 50 відсотків за рахунок коштів місцевого бюджету.

Потребою у розробленні Програми є забезпечення шкільним автобусом Хиноцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» для підвезення дітей після ліквідації філії закладу в с.Радижеве.

Мета та завдання Програми

Метою Програми  є створення оптимальних умов для здобуття якісної середньої освіти в сільській місцевості та організація безпечного, регулярного і безоплатного перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, до місця навчання і додому.

Досягнення мети передбачає вирішення таких основних завдань:

– забезпечення реалізації прав громадян на доступність і безоплатність

здобуття загальної середньої освіти;

 – оптимізація /об’єднання/  реорганізація загальноосвітніх навчальних закладів в сільській місцевості;

– придбання шкільних автобусів для забезпечення регулярного і безоплатного перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості.

Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу:

          – створити умови для здобуття якісної середньої освіти в сільській місцевості;

– забезпечити оптимізацію /об’єднання/  реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів в сільській місцевості;

– забезпечити у сільській місцевості регулярне, безоплатне перевезення учнів до місць навчання і додому.

Джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься відповідно до вимог розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 102 «Про обласну програму забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році» (50 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції, виділеної розпорядженням на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, 50 відсотків за рахунок коштів місцевого бюджету).

Орієнтовний обсяг фінансування Програми у 2016 році становить 1,5 млн. гривень, у тому числі за рахунок залишку освітньої субвенції районного бюджету – 750 тисяч гривень.

Керівник апарату адміністрації                                                       С.Римарчук

Додаток  до Програми

Заходи

щодо реалізації районної програми забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами у 2016 році

 

Кількість шкільних автобусів Зміст завдання Додаткова кількість дітей, які будуть підвозитися
Назва ЗНЗ, який планується оптимізувати /об’єднати/  реорганізовувати і до якого планується підвозити учнів Назва ЗНЗ (філії), що  планується оптимізувати /об’єднати/  реорганізовувати Шляхи оптимізації /об’єднання/  реорганізації
1 2 3 4 5 6
1. 1 Хиноцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Філія Хиноцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ліквідація філії Хиноцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в с.Радижеве 5
0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97