Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 90 Про районний план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України

19 квітня 2016 року

                  №  90

Про районний план заходів
з підготовки та відзначення
25-ї річниці незалежності України

 

         На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації  від 31 березня 2016 року № 163 «Про обласний план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України», Указу Президента України від 03 грудня 2015 року № 675/2015 «Про відзначення  25-ї річниці незалежності України» та з метою гідного відзначення у                2016 році 25-ї річниці проголошення незалежності України, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави:

 1. Затвердити районний план заходів з підготовки та відзначення         25-ї річниці незалежності України (далі – план заходів) згідно з додатком.
 2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти на реалізацію плану заходів в межах наявних бюджетних ресурсів.
 3. Виконавцям інформувати райдержадміністрацію про хід виконання плану заходів до 23 серпня та 02 грудня 2016 року.
 4. Відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подати управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 25 серпня та 05 грудня 2016 року.
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В. о. голови адміністрації                                                                        А. Рижий

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Володимирецької райдержадміністрації
19.04.2016 року № 90

 

Районний план заходів

з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України

 1. Вжити додаткових заходів щодо забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за свободу і незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Виконавчі комітети сільських, селищних рад, відділ надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства та енергоефективності райдержадміністрації

Упродовж серпня 2016 року

 1. Організувати церемонію урочистого підняття Державного Прапора України у райцентрі.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації

23 серпня 2016 року

 1. Оголосити загальнонаціональну хвилину мовчання в пам’ять про загиблих воїнів-захисників України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

23 серпня 2016 року

 1. Організувати привітання військовослужбовців, які виконують службові обов’язки в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Володимирецький районний об’єднаний військовий комісаріат

23 серпня  2016 року

 1. Провести у райцентрі, інших населених пунктах району просвітницькі, навчально-виховні, культурно-мистецькі, тематичні заходи, спрямовані на популяризацію державних символів України.

  Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації

Упродовж серпня-грудня 2016 року

 1. Організувати у райцентрі, інших населених пунктах району проведення за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, духовенства урочистостей та інших заходів з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних рад

23 серпня 2016 року

 1. Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести вранці 24 серпня 2016 року молебні за Україну.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

До 24 серпня 2016 року

 

 1. Організувати покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України у ХХ столітті, загиблим учасникам антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,  відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних рад

23-24 серпня 2016 року

 1. Забезпечити організацію та проведення у закладах культури, закладах для дітей та молоді району інформаційно-просвітницьких, наукових, культурних та інших заходів, присвячених історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, її європейський вибір.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж серпня-грудня 2016 року

 1. Забезпечити проведення у навчальних, дошкільних та позашкільних закладах району пізнавальних, навчально-виховних, мистецьких, спортивних заходів, спрямованих на виховання у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж травня – серпня 2016 року

 1. Забезпечити організацію урочистих, просвітницьких та інших тематичних заходів з нагоди 25-ї річниці референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України (1 грудня 1991 року).

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж 2016 року

 1. Активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення до нинішніх захисників України, борців за її незалежність у ХХ столітті, поваги до державних символів України.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж 2016 року

 1. Провести в населених пунктах району заходи патріотичного змісту, культурно-мистецькі акції, спортивні змагання, присвячені 25-й річниці незалежності України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж серпня 2016 року

 1. Організувати в населених пунктах тематичні виставки фото- та архівних документів, присвячені історії українського державотворення та питанням сучасного розвитку держави.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Упродовж серпня 2016 року

 1. Вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях, родин загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та сприяння інвалідам і учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих у забезпеченні надання їм соціальних послуг, а також забезпечувати надання державної підтримки борцям за незалежність України у ХХ столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Упродовж 2016 року

 1. Сприяти реалізації ініціатив громадськості у проведенні заходів патріотичного змісту, в тому числі культурно-мистецьких, спортивних, молодіжних акцій, а також заходів, спрямованих на консолідацію українського суспільства, популяризацію України у світі, її культури, звичаїв і традицій.

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж серпня-грудня 2016 року

 1. Сприяти в установленому порядку волонтерським та релігійним організаціям, активістам, громадським об’єднанням, що надають підтримку особам, які втратили працездатність і здоров’я внаслідок участі в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях, родинам загиблих (померлих) осіб з їх числа.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж серпня 2016 року

 1. Сприяти висвітленню заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України, організувати трансляцію тематичних радіопрограм, присвячених історії державотворення та боротьби за незалежність України, подіям в Україні під час Революції Гідності, подвигу учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації, комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях», комунальне підприємство «Редакція газети «Володимирецький вісник»

Упродовж серпня 2016 року

 1. Сприяти розповсюдженню тематичної соціальної реклами і фото-привітання військовослужбовців Збройних Сил України та волонтерів, а також проведенню загальнонаціональної інформаційної кампанії із широким використанням носіїв зовнішньої реклами.

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації

Упродовж серпня 2016 року

 

Керівник апарату адміністрації                                                      С. Римарчук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97