Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Додаткові кошти до бюджету будуть

 

4 березня відбулося засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання. Сесія тривала трохи більше години. На засідання сесії з’явилося 29 депутатів з 34. Першочергово було оголошено про створення у районній раді фракції радикальної партії Олега Ляшка, очолення Володимиром Хоружим фракції БПП, а також вхід до складу районної ради Миколи Бортника замість Василя Лосінця, який склав повноваження. Далі відбулося голосування з питань, розглянутих на засіданнях профільних комісій напередодні. Голосування виявилось одностайним, за винятком питання способу реформування місцевої газети. По завершенню сесії депутати районної ради вирушили на оглядини техніки, переданої селищу Маневицьким районом в тимчасове користування в рамках реалізації спільного проекту.

 

Днями раніше ж у ході роботи членами комісій були розглянуті 19 питань, попередньо внесені до порядку денного чергової сесії районної ради.

Певно, найоб’ємнішими  стали питання бюджету. Йшлося про внесення змін до бюджету на 2015 рік, звіт щодо виконання бюджету на 2015 рік, а також внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Так, до райбюджету додано понад 700 тис гривень, які будуть спрямовані на зарплати лікарям, понад 100 тис. гривень – на медикаменти, біля 300 тис. гривень будуть спрямовані на соціально-економічний розвиток, за програмою харчування дітей – біля 2 мільйонів гривень. Також додано кошти на покриття витрат за спожиті енергоносії  районної ради та райдержадміністрації, безперебійне функціонування апарату, програми харчування, резервів для запобігання надзвичайних ситуацій, участь у спортзмаганнях тощо. Усі пропозиції щодо бюджету, озвучені на комісіях, були внесені до рішення.

Так, було розглянуто питання внесення змін до Регламенту районної ради,  у якому йшлося про запровадження поіменного голосування депутатів та відповідну процедуру таких змін. Для членів комісій були роздані зразки протоколу, який додаватиметься до кожного питання, в якому фіксуватиметься рішення кожного депутата. Також йшлося про обов’язкове висвітлення таких протоколів на сайті районної ради. За словами доповідача, зміни не стосуватимуться лише процедурних питань, такі рішення, як і раніше, прийматимуться шляхом підняття рук.

Далі на розгляд членів комісій була представлена програма харчування дітей дошкільного та шкільного віку на 2016-2017 роки, галузі освіти стосувалося питання розміру виплат на харчування дошкільнят та школярів, а також передачі основних засобів та матеріальних цінностей у зв’язку з реорганізацією навчальних закладів. Обговорювали визначені денні норми харчування для конкретних навчально-виховних комплексів та гуртожитків (близько 25 гривень), а також дошкільних закладів (біля 20 гривень), запропонований відсоток батьківської плати за харчування, визначені категорії дітей, батьки яких звільнені від такої оплати. У процесі обговорення питання виникли у заступника голови районної ради Володимира Савоніка, зокрема щодо надання пільг на харчування дітей для батьків, що перебувають у зоні АТО, тож такі моменти було запропоновано вивчити детальніше до сесії.

На розгляд членів комісії також були представлені питання прийняття в безоплатне тимчасове користування спеціалізованої с/г техніки й обладнання (за умовами спільного з Маневицькою райрадою проекту покращення ґрунтів), надання згоди на прийняття вартості виконаних робіт у спільну власність територіальних громад району (що стосується оновленої ЦРЛ), програми економічного та соціального розвитку району, а також програми розвитку інвестиційної діяльності у Володимирецькому районі на 2016-2018 роки. Також йшлося про передачу майна з балансу КЗ «Володимирецька ЦРЛ» на баланс КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД», реформування газети «Володимирецький вісник» та порядок висвітлення діяльності депутатських фракцій та груп Володимирецької райради, а також звернення депутатів райради до ВРУ щодо недопущення внесення змін до Конституції України з питань децентралізації влади.

Активне обговорення виникло при розгляді питання районної Програми формування матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки та внесення змін до районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки. Від депутатів лунали запитання про стан насосних станцій, які потрібно використовувати у разі потреби, а також про використання раніше виділених коштів на тотожні потреби – придбання пневматичних ножиць тощо.

Чергове питання затвердження технічної документації земельної ділянки на території Озерецької сільської ради, що відводиться в оренду на 25 років для рибогосподарських потреб, отримало активний спротив депутата Юрія Кравчука, який є жителем Озірець. Він зазначив, що рішення  про здачу в оренду частини землі мало пройти громадські обговорення та бути затверджене рішенням сесії сільської ради, щоб місцеві жителі мали змогу сказати своє слово, адже термін оренди – 25 років. Зважаючи на дискусійність питання, депутати вирішили зняти питання з розгляду та повернутися до нього за умови проведення сесії та сходу села, а також подачі відповідних документів.

У різному ж йшлося про можливість за пропозицією обласної ради прийняття у власність приміщення туберкульозної лікарні, а також ініціативу депутата районної ради Миколи Волчецького щодо делегації депутатів району на прийом до очільниці Національної Поліції Хатії Деканоідзе з приводу ситуації в районі.

DSCN1112 DSCN1117 DSCN1119 DSCN1111 DSCN1108

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97