Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545№ 208 Про відповідальних осіб за забезпечення доступу до публічної інформації у Володимирецькій райдержадміністрації

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

 

04 вересня 2019 року                                            № 208 

 

Про відповідальних осіб за забезпечення доступу до публічної інформації у Володимирецькій райдержадміністрації  

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»:

1.  Визначити:

  • Поліщук Галину Адамівну, провідного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації, відповідальною особою за надходження, опрацювання, реєстрацію, облік інформаційних запитів, надання консультацій під час оформлення запитів, що надходять до райдержадміністрації.
  • Бортнік Тамару Сергіївну, завідувача сектору контролю загального відділу апарату райдержадміністрації, відповідальною особою, яка контролює стан розгляду, опрацювання та надання відомостей на запити, що надходять до районної державної адміністрації та здійснює їх аналіз.
  • Підвишенну Мирославу Ігорівну, оператора комп’ютерного набору І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації,  відповідальною особою за здійснення обслуговування програмного забезпечення системи обліку публічної інформації та за оновлення наборів даних та публікацію на Єдиному державному порталі відкритих даних та на офіційному вебсайті.
  • Босика Олега Адамовича, завідувача сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, відповідальною особою за оприлюднення інформації в офіційних друкованих виданнях, на вебсайті Володимирецької райдержадміністрації зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В. о. голови адміністрації                                      Анатолій РИЖИЙ

 

 

 

 

Поділитися:Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97