Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545ЕФЕКТИВНИЙ МОНІТОРИНГ – ШЛЯХ ДО ПОЛІПШЕННЯ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

25 жовтня 2016 року у м.Рівне в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації (майдан Просвіти, 1, каб.201, обласний виставково-діловий центр) відбудеться конференція згідно проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?», який реалізовується Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»».

Початок о 10:00.

 

У заході візьмуть участь представники від державних органів влади та місцевого самоврядування, Центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги  у Рівненській області, бюро правової допомоги Рівненщини, представників громадськості, ЗМІ, юристи, адвокати.

Під час конференції відбудеться публічне оприлюднення результатів роботи тестової версії Інтернет-порталу та огляд розробленого у рамках проекту програмного комплексу, який спрямований на покращення та моніторинг якості порталу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, а також відбудеться обговорення плану подальших дій, направлених на підвищення якості надання та доступності безоплатної правової допомоги на рівні м.Рівного та Рівненської області.

Контакти для підтвердження реєстрації: (093) 00-44-604, (097) 405-33-95,

e-mail: business_development@ukr.net.

Контактна особа – Людмила Воробей.

25_10_2016

ПРОГРАМА

заключної конференції

 «ЕФЕКТИВНИЙ МОНІТОРИНГ – ШЛЯХ ДО ПОЛІПШЕННЯ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ»  

згідно проекту

 «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?»

9.30 – 10.00   Реєстрація учасників.

10.00 – 10.10 Вітальне слово директора  Департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА  Мокляка  Костянтина Васильовича.

10.10 – 10.20    Вітальне слово від представників проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

10.10 – 10.20   Презентація  Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»» та реалізацію проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?» на Рівненщині.

Голова Федерації  ГО «Єдність» Воробей Людмила Миколаївна.

10.20 – 10.30 Принципи державної політики у сфері надання безоплатної правової допомоги. Надання безоплатної первинної допомоги, надання вторинної безоплатної правової допомоги у Рівненській області.

10.20 – 10.40 Презентація розробленого програмного комплексу, який спрямований на покращення та моніторинг якості порталу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, підготовленого в ході реалізації проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?».

10.40 – 10.50  Презентація  тестової версії  Інтернет-порталу, що пропонується як інструмент постійного моніторингу якості надання безоплатної правової допомоги органами державної влади та місцевого самоврядування, Центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

10.40 – 11.00  Результати роботи тестової версії Інтернет – порталу як інструменту моніторингу якості надання безоплатної правової допомоги на Рівненщині.

Керівник проекту «Наскільки доступною є безоплатна правова допомога громадянам?»  Кудря Олена Михайлівна.

11.00 – 12.00  Виступи учасників конференції.

Питання для обговорення:

  1. Необхідність моніторингу послуг надання безоплатної правової допомоги.
  2. Про використання новітніх інформаційних технологій (Інтернет-портал) для покращення якості надання безоплатної правової допомоги громадянам м.Рівного та Рівненської області.

До обговорення запрошуються усі учасники конференції: представники громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги Рівненщини, ЗМІ.

12.00 – 12.10  Підведення підсумків.

12.10 – 13.00  Дружня кава.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РІВНЕНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ”ЄДНІСТЬ”
0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97