Небесна сотня. На сторожі гідності.

Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

ФК “Енергія” – переможець Міжнародного турніру

В останні дні січня 2016 року районна команда «Енергія» захищала честь району та держави на  VI Міжнародному турнірі з міні-футболу, що проходив 30-31 січня у м. Столін Республіки Білорусь. Участь у змаганнях ,окрім нашої команди, брали участь такі колективи : ФК «Маньковичі» (Білорусь), ФК «Іваново» (Білорусь), ФК «ЦРБ» (Білорусь) та костопільский «Горизонт». Після урочистої лінійки-відкриття розпочалися змагання. У першій грі команда Володимиреччини зустрічалася з ФК «Маньковичі», які грають у першій футзальній лізі Білорусії. З перших хвилин матчу наші хлопці нестандартними, як для футзалу, переміщеннями «закрутили»  голови більш досвідченим суперниками й чотири рази засмутили воротаря Манькович. Перший тайм так і завершився з рахунком 4:0 на користь Володимирця. У другому ж таймі наші суперники оговтались і взяли гру під свій контроль. За 7 хвилин до кінця рахунок на табло вже був 4:4, сила-силенна нереалізованих моментів як в однієї, так і в другої команди, на останніх хвилинах зустрічі нам вдалося відправити м’яч у сітку воріт білорусів –  5:4. Друга гра за сценарієм не сильно відрізнялася від першої: хлопці знову відірвалися вперед, забивши 5 голів, та це не сильно засмутило гравців команди «ЦРБ», і вони зуміли відіграти 4 м’ячі. Та на більше сил у них не вистачило, наші ж хлопці ще двічі змушували суперників діставати  м’яч з сітки воріт. Остаточний рахунок  – 7:4 на користь ФК «Енергія». Вже в неділю 31 грудня хлопці обіграли з рахунком 5:0 ФК «Іваново». Остання гра була надважлива і мотивована, суперником був «Горизонт» з м. Костопіль, який минулого року, перемігши нас, став чемпіоном. Та цього року краще турнірне становище було у нас, а Костопіль взагалі міг бути третім,  зігравши внічию з ФК «Маньковичі». Гра розпочалася з пропущених двох голів, за 10 хвилин гри Костопіль вигравав 2:0, та хлопці не впали духом – Роман Хондока після кількох комбінаційних ходів команди відправив м’яч у ворота костопільчан, ще через дві-три хвилини рахунок зрівняв Сергій Жданюк, на перерву команди пішли з рахунком 2:2. Після перерви вже володимирчани почали диктувати правила, Жданюк знову переграв воротаря, костопільчани ж не дозволили нам довго бути попереду й зрівняли рахунок, та цей день явно був фартовий для Сергія, й за 5 хвилин до завершення матчу Сергій Жданюк робить хет-трик, рахунок 4:3, «Горизонт» відразу ж знімає воротаря й грає п’ятьма польовими гравцями, та більше ніж один м’яч вони забити не змогли. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат. ФК «Енергія», не програвши жодного матчу, стала переможцем Міжнародного турніру з міні-футболу у м. Столін. Команду нагородили кубком, грамотою та грошовою винагородою. Турнір закінчився, залишивши лише хороші враження, хлопці вже традиційно пішли за сувенірами рідним.

І насамкінець від імені команди дякуємо всім причетним за можливість участі команди у змаганнях. Завдяки Вам мрія хлопців виграти турнір збулася. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння і підтримку.

Олександр Гребень, спеціаліст І категорії відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту