Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Голова адміністрації Володимир Хоружий підписав розпорядження про відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Керуючись Указом Президента від 26 березня 2018 року № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий підписав розпорядження «Про план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» від 19 квітня 2018 року № 100. Згідно розпорядження 8 травня, у День пам’яті та примирення буде проведено велоестафету, а 9 травня, з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні буде проведено 52-у традиційну мотоестафету. До уваги було взято і опитування жителів Володимиреччини на веб-сайті www.polissya.net, у якому більше 53% респондентів висловилось за доцільність проводити мотоестафету 9 травня.

Текст розпорядження та плану заходів нижче.

УКРАЇНА

 ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

 

 19 квітня 2018 року

 

                                            № 100                                          

Про план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України:

 1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.
 2. Затвердити план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – план заходів), що додається.
 3. Виконавцям інформувати про хід виконання розпорядження відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації до 11 травня 2018 року.
 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                       В. Хоружий

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Володимирецької райдержадміністрації

19 квітня 2018 року № 100

 

План районних заходів

з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 1. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах району урочистостей та меморіальних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, у тому числі 8 і 9 травня 2018 року – заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації,  відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

8 – 9 травня 2018 року

 1. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

До 8 травня 2018 року

 1. Забезпечити в установленому порядку участь ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни – учасників антитерористичної операції у заходах, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.
 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

8 – 9 травня 2018 року

 

 1. Забезпечити проведення щорічного медичного обстеження і диспансеризації ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих  (померлих) воїнів, дітей війни.

КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Постійно

 1. Провести додаткові обстеження матеріальних та соціально-побутових потреб учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих  (померлих) воїнів, дітей війни.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 1. Вжити заходів для проведення ремонту житлових будинків і квартир учасників бойових дій та інвалідів війни.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 1. Розглянути питання щодо забезпечення фінансування заходів з підготовки та відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни.

Фінансове управління райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищних рад

Упродовж 2018 року

 1. Організувати відвідування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, які перебувають у лікувальних закладах.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 1. Сприяти в установленому порядку розвитку волонтерського руху, діяльності громадських об’єднань і релігійних організацій, що надають допомогу та підтримку ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, сім’ям загиблих (померлих) воїнів, дітям війни, а також поширенню благодійництва та шефства підприємств і організацій, підприємців над закладами охорони здоров’я та соціального захисту населення, які забезпечують обслуговування ветеранів війни.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 1. Провести:

у навчальних закладах тематичні конференції, семінари, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ролі Українського народу у Другій світовій війні.

 

Відділ освіти райдержадміністрації, ВПУ № 29 смт Володимирець

Травень 2018 року

 

у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах, ВПУ-29 тематичні уроки, лекції, бесіди, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

Відділ освіти райдержадміністрації, ВПУ № 29 смт Володимирець

Травень 2018 року

 1. Активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 

 1. Організувати виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 1. Організувати проведення велоестафети, присвяченої відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, виконкоми сільських, селищних рад

8 травня 2018 року

 1. Організувати проведення 52-ої традиційної мотоестафети, присвяченої відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 

Відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, виконкоми сільських, селищних рад

9 травня 2018 року

 

 1. Вжити додаткових заходів щодо увічнення пам’яті про полеглих співвітчизників, збереження та підтримання в належному стані меморіалів, пам`ятників, пам`ятних знаків, місць поховань загиблих.

Управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети виконкоми сільських, селищних рад

Упродовж 2018 року

 1. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни:

         охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху;

 

Володимирецьке відділення поліції Варашського відділу поліції ГУНП в Рівненській області

8-9 травня 2018 року

 

 медичне супроводження та належний санітарно-епідемічний нагляд.

КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,        КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», Володимирецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області

8-9 травня 2018 року

 1. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни, актуальних питань життя ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни.

Відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                          С. Римарчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»

 

 1. Обґрунтування необхідності прийняття розпорядження.

Проект розпорядження розроблено з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України.

 

 1. Мета і завдання прийнятого розпорядження.

Прийняття розпорядження передбачає належне відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 1. Фінансово-економічне обґрунтування.

На реалізацію проекту розпорядження кошти передбачено у районному бюджеті.

 

 1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття розпорядження.

Реалізація розпорядження передбачає належне відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, покращення громадських та культурних сторін життя району.

 

 

 

 

 

 

В. о. начальника відділу організаційної

та інформаційної роботи

апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

С. Шершень

 

_________________2018 року

 

 

 УКРАЇНА

 

 

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

 

 19 квітня 2018 року

 

                                            № 100                                          
Про план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України:

 1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.
 2. Затвердити план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – план заходів), що додається.
 3. Виконавцям інформувати про хід виконання розпорядження відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації до 11 травня 2018 року.
 4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                                       В. Хоружий

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

Володимирецької

райдержадміністрації

19 квітня 2018 року № 100

 

 

СКЛАД

організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні

 

Хоружий

Володимир Іванович

голова районної державної адміністрації, співголова районного організаційного комітету

 

Ковенько

Василь Васильович

голова районної ради, співголова районного організаційного комітету (за згодою)

 

Швець

Роман Вікторович

головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, секретар районного організаційного комітету
Члени організаційного комітету:

 

Березовський

Віталій Миколайович

в. о. начальника Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції ГУНП в Рівненській області (за згодою)

 

Бова

Анатолій Васильович

керуючий справами виконавчого апарату

районної ради (за згодою)

 

Боровик

Валерій Пилипович

директор Володимирецького вищого професійного училища № 29 (за згодою)

 

Босик

Людмила Василівна

начальник відділу культури і туризму

райдержадміністрації

 

Бутрим

Віталій Михайлович

керівник Володимирецької районної школи товариства сприяння обороні України

(за згодою)

 

Волочнюк

Олександр Васильович

головний лікар комунального закладу

«Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

 

 

Десятник

Микола Євдокимович

директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою)

 

Друзь

Віталій Васильович

голова громадської ради при

райдержадміністрації (за згодою)

 

Дуляницька

Світлана Євгенівна

директор Володимирецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (за згодою)

 

Караїмчук

Іван Васильович

головний лікар комунального закладу

«Володимирецька центральна районна

лікарня» (за згодою)

 

Ковальчук

Наталія Володимирівна

заступник голови районної державної

адміністрації

 

Ліщук

Микола Михайлович

голова районної ради ветеранів війни, праці та Збройних сил України (за згодою)

 

Марковець

Олександр Миколайович

начальник управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

Осмолович

Олександр Григорович

селищний голова Володимирецької селищної ради (за згодою)

 

Остапенко

Анатолій Федорович

директор Володимирецького районного

колегіуму (за згодою)

 

Рижий

Анатолій Петрович

перший заступник голови районної державної

адміністрації

 

Римарчук

Світлана Михайлівна

керівник апарату районної державної

адміністрації

 

Скібчик

Сергій Євгенович

 

директор ТОВ «Володимирецький вісник»

(за згодою)

 

Тарасюта

Олена Миколаївна

директор Володимирецького навчально-вихованого комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (за згодою)

 

Шама

Наталія Олександрівна

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Шикало

Олена Єгорівна

начальник фінансового управління

райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                          С. Римарчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Володимирецької райдержадміністрації

19 квітня 2018 року № 100

 

План районних заходів

з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 1. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах району урочистостей та меморіальних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, у тому числі 8 і 9 травня 2018 року – заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації,  відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

8 – 9 травня 2018 року

 

 1. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

До 8 травня 2018 року

 

 1. Забезпечити в установленому порядку участь ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни – учасників антитерористичної операції у заходах, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

8 – 9 травня 2018 року

 

 1. Забезпечити проведення щорічного медичного обстеження і диспансеризації ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих  (померлих) воїнів, дітей війни.

 

 

КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Постійно

 

 1. Провести додаткові обстеження матеріальних та соціально-побутових потреб учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих  (померлих) воїнів, дітей війни.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 

 1. Вжити заходів для проведення ремонту житлових будинків і квартир учасників бойових дій та інвалідів війни.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 

 1. Розглянути питання щодо забезпечення фінансування заходів з підготовки та відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни.
Фінансове управління райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищних рад

Упродовж 2018 року

 

 1. Організувати відвідування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, які перебувають у лікувальних закладах.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 

 1. Сприяти в установленому порядку розвитку волонтерського руху, діяльності громадських об’єднань і релігійних організацій, що надають допомогу та підтримку ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, сім’ям загиблих (померлих) воїнів, дітям війни, а також поширенню благодійництва та шефства підприємств і організацій, підприємців над закладами охорони здоров’я та соціального захисту населення, які забезпечують обслуговування ветеранів війни.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищних рад

Постійно

 

 1. Провести:

у навчальних закладах тематичні конференції, семінари, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ролі Українського народу у Другій світовій війні.

Відділ освіти райдержадміністрації, ВПУ № 29 смт Володимирець

Травень 2018 року

 

у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах, ВПУ-29 тематичні уроки, лекції, бесіди, присвячені Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

Відділ освіти райдержадміністрації, ВПУ № 29 смт Володимирець

Травень 2018 року

 

 1. Активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.
Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ молоді та спорту райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 

 1. Організувати виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей.

 

 

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 

 1. Організувати проведення велоестафети, присвяченої відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищних рад

8 травня 2018 року

 

 1. Організувати проведення 52-ої традиційної мотоестафети, присвяченої відзначенню Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, Володимирецький об’єднаний районний військовий комісаріат, виконкоми сільських, селищних рад с димирецької д”івкомплексу “9

9 травня 2018 року

 

 1. Вжити додаткових заходів щодо увічнення пам’яті про полеглих співвітчизників, збереження та підтримання в належному стані меморіалів, пам`ятників, пам`ятних знаків, місць поховань загиблих.

Управління будівництва та інфраструктури, надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети виконкоми сільських, селищних рад

Упродовж 2018 року

 

 1. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни:

охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху;

Володимирецьке відділення поліції Варашського відділу поліції ГУНП в Рівненській області

8-9 травня 2018 року

 

медичне супроводження та належний санітарно-епідемічний нагляд.

КЗ «Володимирецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,        КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», Володимирецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області

8-9 травня 2018 року

 

 1. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни, актуальних питань життя ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни.

Відділ організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації

Упродовж 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                          С. Римарчук

 

 

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97