Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Керівництвом області нагороджені Сумлінні платники податків

Добра традиція відзначення платників податків, зусиллями яких наповнюються бюджети, підтримана владою. 15 липня 2016 року, з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера, – керівники області урочисто вшанували переможців регіонального туру Всеукраїнського рейтингу „Сумлінні платники податків-2015”, яких визначила спеціально створена постійно діюча обласна міжвідомча рейтингова комісія в складі представників місцевої влади, податкової служби, бізнесу, громадськості та засобів масової інформації.

Кращих платників податків обирали в галузях промисловості (добувна, переробна, машинобудування); у галузі будівництва; у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності; у сферах торгівлі та послуг, у сфері транспорту та зв’язку; в аграрній галузі серед платників податку на прибуток та платників єдиного податку 4 групи у рослинництві та тваринництві.

Головними критеріями оцінювання стали економічні досягнення, абсолютні величини сплачених податків та рівень податкового навантаження, а також створення робочих місць, середня заробітна плата та участь підприємств у реалізації соціальних програм і проектів.

Як показали результати конкурсу, на Рівненщині є багато підприємств, котрі успішно господарюють. Своїм працівникам вони платять достойну зарплатню, суттєво наповнюють казну, а це, у свою чергу, дозволяє реалізовувати соціальні програми та покращувати добробут краян.

Нелегко бути сумлінним платником податків в умовах недосконалого податкового законодавства. Проте, незважаючи на це, більшість підприємств продовжували підтримувати високі стандарти ведення податкового обліку та приносити відчутну користь нашому регіону. І велика заслуга в цьому бухгалтерів цих підприємств, тому символічно, що кращих платників податків ми пошановуємо одночасно з відзначенням кращих бухгалтерів з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера.

Вітальні слова подяки сумлінним платникам податків та бухгалтерам  висловили голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, перший заступник начальника фіскальної служби області Анатолій Клячук, голова Ради Територіального відділення ВГО “Асоціація платників податків України” в Рівненській області Маріян Года.

Всього для участі в конкурсі надійшло понад 80 заявок від платників податків. Переможцями обласного туру рейтингу в різних номінаціях стали 30 платників податків. Переможцями регіонального туру Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків-2015» на обласному рівні визначені:

«Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток»  ДП “САРНЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

«Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник єдиного податку 4 групи «рослинництво»:  ТОВ “АГРО-КОНСАЛТ АВ”  та  ПП “ДЕМЕТРА”.

«Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник єдиного податку 4 групи «тваринництво»: ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЛЕМІННОГО ПТАХІВНИЦТВА “ЗДОЛБУНІВСЬКЕ” і ФГ “МЛИНІВСЬКА ЧАЙКА”.

«Сумлінний платник податків у галузі будівництва»: ТОВ “РЕНОМЕ-КОМФОРТ”

«Сумлінний платник податків у галузі добувної промисловості»: ПП “ПАТАР”

«Сумлінний платник податків у галузі переробної промисловості»:

 1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БРВ ЛІСТРАНС”
 2. ПАТ “ДУБЕНСЬКИЙ ЗАВОД Гумово-технічних виробів»
 3. “ТОВ “УКРАЇНСЬКА СІРНИКОВА ФАБРИКА”
 4. ТДВ “РІВНЕНСЬКИЙ ДОМОБУДІВНИЙ КОМБІНАТ”
 5. ПАТ ”ПОЛІССЯХЛІБ”

«Сумлінний платник податків у галузі  «Машинобудування» – ПМП «НауковО-Виробнича Фірма “ПРОДЕКОЛОГІЯ”»

«Сумлінний платник податків у сфері торгівлі»ТОВ  “АЛЬТРА АВТО”.

До вже традиційного конкурсу «Сумлінні платники податків» цьогоріч введено три  додаткові номінації. Дві  з них – шанс для малого, а інша – міжгалузева. – для великого бізнесу.

Так, для малих підприємств та підприємців, які нині наповнюють чверть бюджету Рівненської області, започатковано номінацію «Сумлінні платники податків, які створюють робочі місця і мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого». Переможцями обласного конкурсу у цій номінації стали:

 • серед малих підприємств:
 1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЛЗД “ВАЛЬД”
 2. ТОВ – “ФІРМА ЛИБІДЬ”
 3. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ОРЛАН-ЗАХІД”
 4. ПІДПРИЄМСТВО “ІНФОСИСТЕМА”
 5. ТОВ “ГЕФЕСТ-КОМПЛЕКТ”
 6. ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО “ОСТРОГАВТОТРАНС”
 7. ТЗОВ “ЗАХІДТЕПЛОСЕРВІС
  • серед підприємців: Гах Олег Васильович та ЧАЙКА Віктор Васильович .

Ще за одну відзнаку змагалися «підприємства, які найбільше сплатили до місцевого бюджету всіх видів податків і зборів в розрахунку на одного працюючого». Ці підприємства успішно реалізують інвестиційні проекти, створюють робочі місця, і, водночас, перераховують до місцевих  бюджетів всіх рівнів суттєвіші суми за інших платників. Відтак, заслуговують на пошанування.

Переможцями обласного конкурсу у цій номінації стали п’ять платників податків у категорії середні та великі підприємства:

 1. ТОВ “САМГАЗ”
 2. ТОВ ”РІВЕНЬ ЛТД”
 3. ТОВ «Реноме-Смарт»
 4. ДП “ДУБЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”
 5. ППФ «Імбекс»
 6. ТОВ ФІРМА “ОВІС”

Дев’ятеро переможців обласного туру змагатимуться на Всеукраїнському рівні. Номінантами для подальшої участі у другому турі конкурсу визначені: Рівненський домобудівний комбінат, ПМП НВФ «Продекологія», ТОВ “Українська сірникова фабрика”, ПП “ПАТАР”, ТОВ “БРВ ЛІСТРАНС”, ДП «Сарненське лісове господарство», ФГ “Млинівська ЧАЙКА”, ТОВ “АГРО-КОНСАЛТ АВ”, ПП “ДЕМЕТРА”.

Вшановуючи переможців конкурсу «Сумлінні платники податків», влада не лише популяризує ідею чесного ведення бізнесу та громадське визнання ролі сумлінних платників податків у житті держави, а формує традиції шанобливого ставлення до платників податків, взаємну відповідальність влади і бізнесу, виховує високу податкову культуру та усвідомлення, що «платник податків – це найвища цінність цивілізованого суспільства».

ГУ ДФС у Рівненській області

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97