Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Майданчик для залучення інвестицій

30 жовтня у приміщенні райдержадміністрації відбувся анонсований виїзний семінар щодо реалізації інвестиційних проектів. Ініціатором проведення такого заходу стала обласна робоча група з питань залучення інвестицій на територію Рівненщини в особі директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації Ігоря Тимошенка та директора Рівненської агенції із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестінРівне» Дмитра Янушевського. За  їх словами, у рамках співпраці з компанією Google та пілотного проекту на Рівненщині нині ведеться активна робота щодо розміщення в Google maps інформації про інвестиційно привабливі ділянки в області. Таким чином потенційний інвестор отримає усі необхідні дані через одну з найпопулярніших пошукових систем з будь-якої точки світу. Йтиметься, звичайно, про ті об’єкти, що передбачають позитивний економічний ефект – і саме у цьому плані ініціатори семінару наголосили на необхідності проектної активності, в нашому випадку – цікавих для інвесторів проектів з Володимиреччини.

Також у ході заходу неодноразово згадували про діючу програму відшкодування відсотків за отриманими кредитами – у разі якісного інвестиційного проекту позичальник може отримати понад 20% відшкодувань з обласного бюджету.

У плані залучення інвесторів на територію Рівненської області виняткову роль має й вищезгадана агенція «ІнвестінРівне», найпріоритетнішим завданням якої є максимальне залучення інвесторів. Так, веб-сайт агенції http://www.investinrivne.org/ має стати єдиною двосторонньою комунікаційною платформою, на якому будуть розміщені усі інвестиційні пропозиції Рівненської області. Також у ході обговорення можливостей співпраці Дмитро Янушевський запевнив, що агенція може допомогти із втіленням двох типів інвестиційних проектів: стартапів – тих, що мають форму ідей, планів розвитку,  а також проекти діючих підприємств – тих, що вже працюють, проте мають додаткові перспективи. Засновником агенції є обласна ОДА, тож агенції делеговані повноваження  допомоги у написанні інвестиційних проектів, навіть маленькому бізнесу. Власне, у кінцевому результаті роботи зацікавлені усі: інвестиційно приваблива Рівненщина – нові надходження та робочі місця.

Ініціатори семінару переконливо радили присутнім вже нині готувати інвестиційні пропозиції, аби у разі появи інвестора мати, що запропонувати.

У ході обговорення було озвучено ряд позитивних прикладів спільної проектної діяльності щодо залучення інвесторів, тож у присутніх виникло чимало запитань щодо потенційної можливості залучення до такого роду проектної діяльності державних підприємств. Також обговорили неточності у вже поданих з Володимиреччини анкетних інвестиційних резюме з Городця, Зеленого, Озірець, Ромейок тощо. Приватні підприємці, присутні на семінарі, поставили організаторам питання щодо можливого адекватного вирішення дуже рентабельного, проте важкого проекту, що стосується вузькоколійки, який би міг стати туристичним підйомом для всього району, проте лишається питання грамотного розпорядження усіма елементами, що стосуються даного питання. Дмитро Янушевський пообіцяв, що агенція розгляне можливість роботи у цьому плані.

DSCN0331 DSCN0333 DSCN0341 DSCN0343DSCN0338DSCN0340

* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97