Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Оптимізація в Пенсійному фонді України

Наприкінці грудня минулого року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1055 від 16.12.2015 року “Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих управлінь Фонду шляхом їх об’єднання, в результаті якої на базі управлінь Фонду в м.Кузнецовськ та Володимирецькому районі утвориться Володимирецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.

При утворенні об’єднаних управлінь Фонду головне управління Пенсійного фонду України в області, перш за все, керувалось адміністративною структурою області, необхідністю співпраці із соціальними партнерами, такими як Центри поштового зв’язку, та кадровим потенціалом. Таким чином, при злитті  двох управлінь центральний офіс об’єднаного управління Пенсійного фонду України буде знаходитися у Володимирецькому районі, тому що УДППЗ “Укрпошта” Рівненської дирекції ЦПЗ № 7 , офіс якої знаходиться в смт.Володимирець, обслуговує пенсіонерів обох управлінь. На території району працюють 33 поштові відділення. Деякі населені пункти нашого району територіально  розміщені на великій відстані від районного центру, тому виплата пенсій пенсіонерам в даних селах проводиться лише через поштові відділення: по Володимирецькому району станом на 01.01.16 року це становить                         68,2 відсотка від загальної кількості пенсіонерів, тоді як в м. Кузнецовську – 13,3 відсотка.

Крім того, в управлінні Фонду в Володимирецькому районі на обліку перебуває 16094 пенсіонери, в м.Кузнецовську – 11582 пенсіонери. На території району є 32 сільські та селищні ради , 67 населених пунктів. Площа району становить 1940 км² (Зарічне -1442 км², Дубровиця -1820 км², м.Кузнецовськ – 11,31 км²).

Об’єднання двох окремих управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг, тому що зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи. Крім того, така оптимізація структури дає змогу суттєво скоротити кошти на утримання, адже, в першу чергу, скорочуватиметься адміністративний апарат: в обох управліннях Фонду однаково скорочуються перші заступники.

Об’єднання управлінь Фонду в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Кількість спеціалістів у відділах  з обслуговування пенсіонерів  та відділах з призначення та перерахунку пенсії (відділи №1 та №2)  в об’єднаному управлінні залишаються незмінними. Всі спеціалісти будуть і надалі працювати на своїх місцях у тих самих приміщеннях за тією ж адресою, в тих же залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання, за тими ж самими номерами телефонів та «гарячих» телефонних ліній. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження, всі послуги надасть працівник, до якого звернулись з конкретними питаннями. Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість роботи управління в пенсійній системі.

Отже, оптимізація управлінь Пенсійного фонду України в районах та містах –  це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, головною її метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян щодо якості наданих послуг. А робота пенсійників Рівненщини щодо захисту конституційних прав громадян триватиме постійно. І це наш синівський обов’язок , адже в  сім’ї майже  кожного з нас є рідні люди, котрі чесно і важко працювали все життя. Всі  вони цілком справедливо хочуть одержувати гідну пенсію і не хвилюватися, чи вистачить їм у наступному місяці грошей на необхідне. Добробут та комфорт наших батьків – наш головний пріоритет.

Ірина Бова,

начальник управління ПФУ в Володимирецькому районі

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97