Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Про оголошення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста служби у справах дітей Володимирецької райдержадміністрації

НАКАЗ

 

28 листопада  2017 року                                                                   №   33-к

 

Про оголошення конкурсу на зайняття
посади головного спеціаліста служби у справах
дітей Володимирецької райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 22,23 Закону України «Про державну службу», порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби,затвердженого постановою кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», затвердженого наказом  Національного агентства з питань державної служби від 06.04.2016 № 72, зареєстрованого Міністерстві юстиції України 27.04.2016 № 647/28777,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити та провести конкурс на зайняття посади головного спеціаліста служби у справах дітей Володимирецької райдержадміністрації.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації, що додаються.
  3. Головному спеціалістові служби у справах дітей райдержадміністрації (Шама К.М.) забезпечити оприлюднення оголошення та умов проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації на офіційному веб-сайті Володимирецької районної державної адміністрації та передачу цього наказу до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях в установленому порядку.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник служби у справах дітей
райдержадміністрації                                                                            В. Волочнюк

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби
категорії «В» – головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації

 

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Готувати комплект документів для встановлення соціального статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштовувати їх під опіку, піклування.

2. Здійснювати контроль за умовами проживання, навчання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які були влаштовані під опіку, піклування;

3. Проводити постійний моніторинг питання влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надавати практичну допомогу у влаштуванні випускників навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Готувати та подавати в установленому порядку відповідно до чинного законодавства звітність стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Вести електронний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та громадян України, які бажають взяти їх на виховання в ЄІАС «Діти»;

6. Здійснювати  контроль за станом та своєчасністю  виплат державної соціальної допомоги та інших виплат, які передбачені вимогами чинного законодавства на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7. Моніторити стан оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8. Готувати висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

9. Приймати участь у підготовці довідки і бути присутнім при знайомстві та  встановленні контакту дитини з потенційними усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями.

10.Готувати комплект документів на усиновлення, представляти інтереси усиновлюваної дитини на судових засіданнях;

11. Готувати справи кандидатів в усиновлювачі, проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання кандидатів в усиновлювачі та готувати висновок про можливість бути усиновлювачами та про доцільність усиновлення.

12. Вести журнал обліку дітей, які можуть бути усиновлені, та громадян, які постійно проживають на території України і бажають усиновити дитину.

13 Складати обліково-статистичну картку в Єдиному електронному банку даних та анкету дитини, яка може бути усиновлена.

14. Розробляти графік та здійснювати контроль за умовами проживання, навчання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які були усиновлені.

15. Готувати матеріали на проведення засідань комісії з питань захисту прав дітей, є її секретарем.

16.Аналізувати стан працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надає консультації з даного питання.

17.Здійснювати контроль за умовами проживання, навчання, виплати стипендії дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у Володимирецькому ВПУ-29.

18.Здійснювати в установленому порядку розгляд заяв, звернень, клопотань стосовно питань опіки, піклування та усиновлення.

19. Виконувати інші доручення керівництва служби у справах дітей райдержадміністрації

Умови оплати праці Посадовий оклад – 3200,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. копію паспорта громадянина України;

2. письмову заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3. письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. копію (копії) документа (документів) про освіту;

5. заповнену особову картку встановленого зразка;

6. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2016 рік;

7. оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Строк подання документів: до  15.12.2017 року включно

Дата, час і місце проведення

конкурсу

 20.12.2017 року, початок  о 10:00 год., за адресою: 34300, Рівненська область, смт Володимирець, вул. Грушевського,56
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Шилак Оксана Миколаївна, тел.(03634) 2-56-60, voluper@ukr.net
 

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта Вища, ступінь молодшого бакалавра або бакалавра
2.   Досвід роботи   Не потребує
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
Професійна компетентність
Вимога Компоненти вимог
1. Якісне виконання поставлених завдань 1)  вміння працювати з інформацією.
2. Командна робота та взаємодія 1) вміння ефективної координації з іншими.
3. Сприйняття змін 1) здатність сприймати зміни та змінюватись.
4. Технічні вміння 1) вміння використовувати комп’ютерне обладнання.
5. Особистісні компетенції 1) відповідальність;

1) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання
 

Знання законодавства

Знання:

– Конституції України;

– Закону України «Про державну службу»;

– Закону України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Знання:

–  Сімейного кодексу України

– Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»;

– Закону України «Про охорону дитинства»;

– Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»;

– постанова КМУ від 24.09.2008 № 988.

 

 

Начальник служби у справах дітей                                                   В.Волочнюк

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97