Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Про секрети багаторічної співпраці

Про результати роботи фіскальної служби Рівненщини говорять цифри надходжень до бюджетів усіх рівнів. Зокрема за 10 місяців 2016 року  зібрано до Зведеного бюджету 3,6 млрд.грн. Рівень аналогічного періоду 2015 року збільшено на більше ніж  1  млрд.грн., або на 40 відсотків. Суттєво збільшились, порівняно з 2015 роком і надходження до місцевих бюджетів, за 2016 рік вони склали  2,2 млрд.грн., що більше на  50 відсотків, або на 731,8 млн. грн.

Насамперед, це заслуга платників податків. Працівники фіскальної служби, усвідомлюють, що це результат також спільних зусиль з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, результат здатний забезпечити успішність і стабільність розвитку економіки краю.

У фіскальній службі області налагоджено конструктивну взаємодію з громадськими організаціями, які захищають інтереси суб‘єктів господарювання: Асоціацією платників податків, Об‘єднанням роботодавців, Союзом промисловців та підприємців, Асоціацією митних брокерів, Спілкою економістів України, Асоціацією підприємств легкої та будівельної промисловості, Федерацією профспілок, Торгово-промисловою палатою, Всеукраїнським бухгалтерським клубом, науковцями, представниками недержавних засобів масової інформації тощо. Дана співпраця спрямована на виявлення можливих резервів та мобілізації надходжень до бюджету, на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні, досягнення відкритості у своїй діяльності.

Головне управління ДФС у Рівненській області звітується перед громадськістю не формально, а на постійній основі, запроваджено щомісячне інформування громадськості і   платників податків про стан справ у службі, конкретні результати роботи щодо надходжень податків і зборів, проблемних питань, які ще залишаються, перспектив та завдань,  напрямів реформування служби.

З цією метою успішно функціонує при Державній фіскальній службі Рівненщини Громадська рада. Громадська рада є тим ефективним дискусійним майданчиком, на якому знаходяться найоптимальніші шляхи вирішення актуальних питань, які виникають у платників податків. Крім засідань Громадської ради, які проводяться щоквартально, керівництво органів ДФС у Рівненській області постійно зустрічається з представниками громадськості та бізнесу. Так з початку 2016 року відбулось 118 засідань «круглого столу», 344 зустрічі, 1 форум, також представники ДФС взяли участь у 83 заходах, які проводили інститути громадянського суспільства, з якими ми співпрацює на постійній основі. З метою надання консультацій громадськості на Рівненщині проведено 604 семінари та тренінги, з них 4 інтернет – конференції, 300 сеансів телефонного зв‘язку «гаряча лінія». Налагоджена співпраця щодо визначення законодавчих колізій, їх спільного обговорення та подання пропозицій з метою внесення змін до податкового та митного законодавства.

Задля покращення діалогу з громадянами, бізнесом керівництво та працівники ДФС зустрічаються з журналістами провідних видань області. Виступи на  телеканалах РТБ, Рівне 1, Сфера, Ритм  в програмах економічного спрямування є корисними для покращення податкової грамотності жителів області.

Щомісячно проводяться робочі зустрічі з керівниками та головними бухгалтерами підприємств  з метою забезпечення надходжень до бюджету, визначення нагальних проблем та шляхів їх вирішення.

З метою встановлення соціального діалогу, забезпечено участь фахівців ДФС у виїзних засіданнях кожного районного центру спільно з обласною федерацією профспілок.

Різноманітними є методи співпраці з органами влади та місцевого самоврядування. Зокрема, шляхом участі керівництва територіальних органів у засідання колегій адміністрацій, спільному прийнятті рішень, що вирішуватимуть проблеми наповнення місцевих бюджетів. Так, з метою забезпечення захисту прав і гарантій працівників, недопущення використання найманої сили без належного оформлення трудових відносин, підвищення рівня виплати заробітної плати і відповідно перерахування податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів та недопущення випадків порушення  податкового законодавства при виплаті заробітної плати, легалізації праці найманих працівників  у області територіальні  органи ДФС області співпрацюють з  тимчасовими комісіями  з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій,  стипендій та інших соціальних виплат, що діють при  районних та міських держадміністраціях. Також, з метою виявлення та залучення суб’єктів господарювання до сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, для повноти наповнення місцевих бюджетів, при районних та міських державних адміністраціях створені спільні робочі групи із числа працівників адміністрації, податкових інспекцій, правоохоронних органів.

Постійним і приємним обов‘язком стало для фіскалів Рівненщини відзначення представників малого та середнього бізнесу Рівненщини Почесними грамотами з нагоди Дня підприємця, Дня бухгалтера, нагородження переможців рейтингу «Сумлінні платники податків», які справно перераховують до бюджету податки, створюють робочі місця, виплачують високу зарплату найманим працівникам.

Фіскальна служба області разом із владою та громадськістю Рівненщини об‘єднані у бажанні вирішувати разом проблеми місцевих  громад області, створювати комфортний інвестиційний та бізнес клімат.

ГУ ДФС у Рівненській області

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97