Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства

Законом України від 06.10.2015 року № 716-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства» дозволено іноземцям та особам без громадянства (надалі – іноземці) вступ на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу у Збройні Сили України та інші військові формування. Слід зазначити, що Генеральним штабом Збройних Сил України визначається перелік посад, які не можуть бути заміщені іноземцями.
Для прийняття на військову службу іноземці звертаються до військового комісаріату за місцем їх проживання. Для них встановлюється випробувальний термін два місяці. Розмір грошового забезпечення визначається на рівні, встановленому для військовослужбовців – громадян України, які проходять службу за контрактом, але на таких осіб не поширюється дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Отримання іноземцями офіцерських військових звань Збройних Сил України можливе лише після отримання громадянства України у встановленому законом порядку. Військовослужбовці з числа іноземців не можуть бути направлені до інших держав для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національних контингентів або національного персоналу відповідно до міжнародних договорів України.
У разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності військовослужбовцям-іноземцям (членам їх сімей) виплачується одноразова грошова допомога, у таких самих розмірах, як і для військовослужбовців громадян України.

Начальник Володимирецького
районного управління юстиції
Коцяк Ю.П.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97