Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545ПРОТОКОЛ № 3

ПРОТОКОЛ № 3

засідання громадської ради при Володимирецькій райдержадміністрації

смт Володимирець                                                             22 лютого 2016 року

 

Учасники засідання: члени громадської ради

Всього членів громадської ради – 9 чол.

Присутні на засіданні – 6 чол.

Відсутні: 3 чол.

Запрошені: голова райдержадміністрації В. Хоружий, заступник голови райдержадміністрації Н. Ковальчук, начальник фінансового управління О. Шикало, начальник управління освіти, молоді та спорту Н.Сакова, начальник відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю В.Черпак, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі О. Мельник, головний спеціаліст юридичного відділу О. Неродик, спеціаліст І категорії відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Р.Швець.

1.СЛУХАЛИ: Буравського С.Б., голову громадської ради при райдержадміністрації, який запропонував затвердити наступний порядок денний.

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до складу громадської ради.
 2. Про оптимізацію мережі закладів освіти району.
 3. Про недостатність медичної субвенції з державного бюджету України для утримання закладів охорони здоров’я у Володимирецькому районі у 2016 році.
 4. Про порядок будівництва та реконструкції закладів освіти та охорони здоров’я у 2016 році.
 5. Про хід виконання Плану дій щодо вирішення нагальних і прогнозованих проблем регіону (в контексті децентралізації).
 6. Обговорення Проекту Закону про видобування та реалізацію бурштину №1351-1 від 26.12.2015 (текст законопроекту до другого читання від 20.11.2015).
 7. Про проблему дотримання правопорядку в селищі Володимирець та шляхи її вирішення.
 8. Про внесені зміни до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 станом на 22 лютого 2016 року.
 9. Різне.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

1) затвердити запропонований порядок денний.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

2.СЛУХАЛИ: Буравського С.Б., голову громадської ради при райдержадміністрації, який запропонував внести зміни до складу громадської ради на підставі заяви Володимирецької районної профспілкової організації працівників державних установ та ввести до складу громадської ради голову Володимирецької районної профспілкової організації працівників державних установ  Гребеня Олександра Сергійовича.

Голова громадської ради при райдержадміністрації, Буравський С.Б. запропонував ввести до складу громадської ради спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Швеця Романа Вікторовича з правом дорадчого голосу та покладанням на нього обов’язків секретаря громадської ради.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

1) ввести до складу громадської ради при райдержадміністрації голову Володимирецької районної профспілкової організації працівників державних установ Гребеня Олександра Сергійовича;

2) ввести до складу громадської ради спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Швеця Романа Вікторовича з покладанням на нього обов’язків секретаря громадської ради;

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

3.СЛУХАЛИ: Сакову Н.В., начальника управління освіти, молоді та спорту, яка запропонувала обговорити та підтримати орієнтовний план оптимізації мережі закладів освіти району.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • підтримати орієнтовний план оптимізації мережі закладів освіти району.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

4.СЛУХАЛИ: Шикало О.Є., начальника фінансового управління, яка запропонувала розглянути питання про недостатність медичної субвенції з державного бюджету України для утримання закладів охорони здоров’я у Володимирецькому районі у 2016 році.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • рекомендувати фінансовому управлінню оптимізувати фінансування закладів охорони здоров’я у Володимирецькому районі у 2016 році.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

5.СЛУХАЛИ: Мельник О.А., начальника відділу економічного розвитку та торгівлі, яка запропонувала обговорити порядок будівництва та реконструкції закладів освіти та охорони здоров’я у 2016 році.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • рекомендувати районній раді в питанні встановлення порядку будівництва та реконструкції закладів освіти та охорони здоров’я у 2016 році першочергово взяти до уваги об’єкти, за висновками експертної комісії визнані аварійними.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

6.СЛУХАЛИ: Хоружого В.І., голову райдержадміністрації, який запропонував обговорити хід виконання Плану дій щодо вирішення нагальних і прогнозованих проблем регіону (в контексті децентралізації).

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • продовжити моніторинг виконання Плану дій щодо вирішення нагальних і прогнозованих проблем регіону (в контексті децентралізації).

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

7.СЛУХАЛИ: Швеця Р.В., спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю, який запропонував обговорити проекту Закону України Про видобування та реалізацію бурштину №1351-1 від 26.12.2015 (текст законопроекту до другого читання від 20.11.2015).

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • підготувати пропозиції щодо змін до Проекту Закону про видобування та реалізацію бурштину №1351-1 від 26.12.2015, що стосуються надання права видачі спеціального дозволу на користування бурштиноносними надрами зі згоди місцевих рад та спрямування частини рентної плати за користування бурштиноносними надрами до місцевого бюджету.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

8.СЛУХАЛИ: Буравського С.Б., голову громадської ради при райдержадміністрації, який запропонував обговорити проблему дотримання правопорядку в селищі Володимирець та шляхи її вирішення.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • продовжити обговорення проблеми дотримання правопорядку в селищі Володимирець та шляхи її вирішення на наступне засідання з метою залучення до обговорення представників правоохоронних органів.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

9.СЛУХАЛИ: Швеця Р.В., спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю, який запропонував взяти до уваги зміни до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів  Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 станом на 22 лютого 2016 року.

Буравський С.Б., голова громадської ради при райдержадміністрації, запропонував звернутись до представників юридичного відділу райдержадміністрації з метою отримання роз’яснень щодо змін до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів  Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 станом на 22 лютого 2016 року.

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • представнику юридичного відділу райдержадміністрації підготувати роз’яснення щодо змін до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 станом на 22 лютого 2016 року. Плану дій.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

10.СЛУХАЛИ: Хоружого В.І., голову райдержадміністрації, який запропонував обговорити місце проведення щорічного фестивалю «Бурштиновий шлях».

Інші пропозиції не надходили.

Вирішили:

 • рекомендувати провести фестиваль «Бурштиновий шлях» у смт Володимирець.

Голосували: “за” – 6, “проти” – 0, “утримались” – 0.

Голова громадської ради С. Буравський

 

Секретар громадської ради Р.Швець

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97