Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Протидіяти насильству у сім’ях будуть спеціалісти мультидисциплінарної команди

24 квітня під керівництвом заступника голови адміністрації Наталії Ковальчук відбулось установче засідання мультидисциплінарної команди по роботі з особами, які вчинили насильство в сім’ях та членами їх сімей. Команда покликана організувати роботу спеціалістів відповідної кваліфікації (психологів, педагогів, соціальних педагогів, фахівців із соціальної роботи, медиків) з кривдниками задля забезпечення проходження ними психолого-корекційної програми.

Проблема насильства у сім’ях не нова. Незважаючи на існування законодавства, яке покликане попереджувати насильство в сім’ї, ця проблема залишається актуальною й досі. Відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» введено примусову корекційну роботу з особами, що вчинили насильство в сім’ї. Ця робота є комплексом соціальних послуг, спрямованих на формування досвіду ненасильницької поведінки і ґрунтується на відповідальності за свою поведінку та її наслідки, усвідомлення того, що насильство – це порушення прав людини, правопорушення та злочин.

Корекційна робота – це новий вид соціальної і соціально – педагогічної роботи, що передбачає надання послуг соціального супроводу, а за потребою – соціальної реабілітації, профілактики. Соціальні послуги в корекційній роботі є психологічними, соціально-педагогічними, інформаційними, консультативними, соціально-економічними і соціально-медичними. Робота з попередження насильства є ефективною лише в тому разі, коли одночасно ведеться як з особами, які постраждали від насильства, так і з особами, які здійснюють насильство.

За результатами першого засідання було вирішено до 5 травня запропонувати на розгляд команди кандидатури спеціалістів, які будуть безпосередньо приймати участь у реалізації психолого-корекційних програм з особами, які вчинили насильство в сім’ях та членами їх сімей. Також Наталія Володимирівна доручила керівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації,  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КЗ «Володимирецький РЦПМСД» та КЗ «Володимирецька ЦРЛ» спільно опрацювати питання облаштування відповідного приміщення для проведення занять з учасниками корекційних програм.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97