Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545РДА просить про сесію, районна рада – безпідставно відтерміновує

24 лютого під керівництвом голови районної ради Василя Ковенька відбулося засідання президії районної ради. Члени президії розглянули ряд питань, пропонованих для включення до порядку денного чергової сесії районної ради, серед яких розгляд пропозиції колективу КП «Редакція газети «Володимирецький вісник» щодо способу реформування, розгляд питання щодо можливості передачі майна ліквідованої туберкульозної лікарні у власність громад району чи селища (без права відчуження), питання щодо продовження терміну дії договорів оренди, депутатських звернень щодо  підтримки чи не підтримки проекту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Зокрема щодо останнього свою думку висловив заступник голови районної ради Володимир Савонік, зазначивши, що депутати Володимирецької районної ради не мають залишатися осторонь даного питання та висловити свою позицію з метою повідомлення про неї Верховної Ради. Також як лідер районного осередку «Свободи» він висловив аргументи щодо голосування проти внесення змін до Конституції, серед яких факт відбудови зруйнованих територій Донбасу за рахунок України у той час, коли статус автономії фактично нівелюватиме владу України. Він наголосив на тому, що відбудова зруйнованих територій має відбуватися за рахунок втручання світової спільноти та виплати репарацій. Свою позицію висловив Володимир Хоружий, нині вже керівник фракції «Солідарність», наполягаючи на тому, що повернути втрачені землі можна лише способом відновлення та відбудови. До дискусії долучився і лідер УНП Олександр Бобрик, зазначивши, що будь-які зміни до Конституції України можна вносити лише за умови проведення всенародного Референдуму.

На обговорення виносили також звернення жителів Озірець та Городка щодо аварійного стану, подальшої експлуатації будівлі школи. Депутати обговорювали можливості фінансування робіт з реконструкції, зокрема залучення коштів субвенції зони спостереження з держбюджету. Підняли аналогічні питання щодо шкіл у Степангороді та Кідрах.

 На розгляд членів президії виносилось питання клопотання ДП «Володимирецьке лісове господарство» щодо доцільності розробки родовища торфу «Мак», яке знаходиться в постійному користуванні лісгоспу на території села Великі Цепцевичі, а також розгляд заяви головного лікаря КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД» Олександра Волочнюка щодо попередження про дострокове розірвання контракту від Володимирецької РДА. Щодо останнього свою позицію пояснив Володимир Хоружий, мотивуючи такий вчинок виявленням порушень у роботі РЦ ПМСД, зокрема здачею в оренду приміщень амбулаторій, ФАПів без погодження та відповідних документів, що було встановлено головою РДА під час особистої перевірки роботи таких закладів по району. За його словами, право на розірвання договору через таке порушення прописане у контракті. На такі звинувачення Володимир Савонік показав присутнім документи про укладення договорів, проте Володимир Хоружий зазначив, що таких договорів  тільки 4, в інших медичних закладах відповідних документів немає. На що член президії Микола Волчецький відповів, що, щоби не бути голослівним, потрібно було подати офіційний запит до контролюючих органів. В результаті попередження про звільнення не було погоджено, а головному лікарю КЗ «Володимирецький РЦ ПМСД» рекомендовано усунути виявлені недоліки в роботі в найкоротший термін.

Далі члени президії розглянули клопотання Рафалівської селищної ради щодо виділення коштів на ремонт покрівлі лікарняного корпусу, а також продовження терміну дії контракту з директором КП ТРК «Бурштиновий шлях» Дмитром Андрєєвим.

Та головна інтрига зустрічі – дата призначення чергової сесії районної ради – залишилася відкритою, хоча попередньо до районної ради надійшов лист від райдержадміністрації з тотожним проханням, адже до сесії обласної ради, проведення якої очікується вже в І декаді березня, депутатам районної ради необхідно прийняти рішення у питанні внесення змін до бюджету, що стосуються співфінансування соціальних об’єктів. А це – реконструкція котельні ЦРЛ та придбання шкільного автобуса. Також через це відкладається розгляд програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку. А поки що дата проведення сесії районною радою відтермінована, хоча об’єктивної причини для цього не озвучено.

Довідково. За регламентом районної ради (п.2.6.), сесія районної ради також може бути скликана за відповідним зверненням голови райдержадміністрації у двотижневий строк з дня звернення. Такий строк закінчується у вівторок, 1 березня.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97