Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Розпорядження № 361

 УКРАЇНА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної  державної  адміністрації

01 грудня 2015 року

 

                                 № 361
 

Про розроблення детального плану території

 

Відповідно до ст.ст. 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 20 грудня 2011 року за №1468/20206, розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Центр «Сонячне ремесло» від 16 листопада 2015 року вих.№132 щодо розробки детального плану території (надалі – детальний план території на земельну ділянку), розташованої на території Володимирецької селищної ради Володимирецького району (за межами населеного пункту), з метою визначення планувальної організації та розвитку території, необхідної для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами:

  1. Розробити детальний план  території  на  земельну ділянку площею 90,2 га у межах дії спеціального дозволу на користування надрами від              25 вересня 2009 року № 5021, виданого Міністерством охорони навколишнього природного середовища України, розташованої в адміністративних межах Володимирецької селищної ради (за межами населеного пункту) Володимирецького району Рівненської області.
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території на земельну ділянку здійснити за рахунок коштів товариства з обмеженою відповідальністю «Центр «Сонячне ремесло» (надалі – Інвестор).
  3. Визначити, за погодженням з Інвестором організацію – розробника детального плану території на земельну ділянку (надалі – Розробник).
  4. Укласти тристоронню угоду на розроблення детального плану території на земельну ділянку, вказаного в пункті 1 цього розпорядження, між Володимирецькою районною державною адміністрацією, Інвестором та Розробником.
  5. Розробнику детального плану території на земельну ділянку після розробки, узгодження та громадського обговорення подати його до Володимирецької районної державної адміністрації для розгляду та затвердження у встановленому законом порядку.
  6. Відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури Володимирецької районної державної адміністрації організувати:

– оприлюднення даного розпорядження шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Володимирецької районної державної адміністрації у двотижневий строк з дня його реєстрації;

– розроблення детального плану території на земельну ділянку;

– проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території на земельну ділянку;

– розгляд проекту детального плану території на земельну ділянку на засіданні архітектурно-містобудівної ради при департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Рижого А.П.

 

Голова адміністрації                                                                                 В. Хоружий

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97