Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Щоб уникнути штрафних санкцій – необхідно терміново зареєструвати касовий апарат

Головне управління ДФС у  Рівненській області нагадує, що внесеними змінами до п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій Закон  01.07.2015 року № 569-VIII, зазначено, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

За результатами проведеного  аналізу платників єдиного податку  3 групи (фізичні особи-підприємці), які  задекларували за перше півріччя 2017р. обсяг доходу більше 1 млн.грн. по Рівненській області складає – 369 суб’єктів господарювання.

Враховуючи вищевикладене та з метою уникнення непорозумінь  під час проведення контрольно – перевірочних заходів  даної категорії суб’єктів господарювання,  радимо   платникам єдиного податку (фізичним особам-підприємцям)   ІІІ групи, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі  обов’язкову реєстрацію  РРО у разі перевищення річного обсягу доходу за 2017рік.

Також, необхідно зауважити, зміни внесено до статті 17 Закону № 265. Головною зміною є те, що відтепер максимальний розмір штрафної (фінансової) санкції за проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг), непроведення розрахункових операцій через РРО, невідповідності у юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції складає 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

При цьому, такий розмір штрафної (фінансової) санкції застосовується при повторному виявленні таких порушень. У разі виявлення вищезазначених порушень вперше застосовується штрафна (фінансова) санкція у розмірі 1 гривня.

Управління аудиту ГУ ДФС у Рівненській області

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97