Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

Спортивні новини району

Боротьба вільна

Вихованці тренера Анатолія Брижа з села Великі Цепцевичі продовжують брати участь у змаганнях з боротьби. 17 лютого в селищі Клесів Сарненського району проходив Міжнародний турнір з вільної боротьби серед дівчат до 2001 року народження. У змаганнях, окрім спортсменок з різних регіонів України, участь взяли також борчині з Білорусі, Литви та Польщі. У кожній ваговій категорії були призерки чемпіонатів України та Європи. Найкраще в нашій команді виступили нещодавні призерки чемпіонату області Валентина Тресковець та Наталія Волощук. Вони хоч і не здобули призових місць, зате потрапили до збірної команди області для участі в чемпіонаті України, що відбудеться на початку березня в місті Бахмут Донецької області.

Дитячо-юнацька волейбольна ліга

18 лютого завершились відбіркові змагання дитячо-юнацької волейбольної ліги Рівненської області серед дівчат до 2001 року народження. Останній третій тур проходив в місті Костопіль. Вихованки Анатолія Приходька з Полицького відділення КДЮСШ випередили волейболісток Зарічного та Сарн та вийшли до фінальних змагань, показавши другий результат, поступившись першим місцем команді з Костополя.