Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545

Спортивні новини району

КАНОНИЧІ – ФУТЗАЛЬНИЙ ЧЕМПІОН ВОЛОДИМИРЕЧЧИНИ 2018

У неділю 11-го лютого на майданчиках Володимирецького районного колегіуму та Володимирецькій ЗОШ №1 добіг кінця фінальний етап чемпіонату району з футзалу, в якому взяли участь 9 команд. За жеребом дві групи (В.Телковичі, Кідри, Любахи та Каноничі, володимирецький «Старт», Довговоля) змагалися у колегіумі, а одна (ВПУ, МФК «Володимирець», В.Цепцевичі) – у першій школі.

За підсумками групових змагань на заключному етапі зійшлися три колективи з Любахів, Канонич та Цепцевич, які зуміли переграти володимирчан.

І вже в першому фінальному матчі Цепцевичі показали, що налаштовані лише на перемогу, обігравши Любахи 4:2. Ще запеклішим виявився поєдинок каноничан з любахівцями, де була зафіксована результативна бойова нічия 3:3. Та найбільша несподіванка трапилася у зустрічі Каноничі – Цепцевичі, де з небувалим для фіналів рахунком 9:1 переміг «Промінь» і після річної перерви повернув собі корону районного футзального чемпіона. Другими фінішували «гориничі», а замкнули призову трійцю «соколи».

Щодо переможців змагань, то слід відзначити колективізм команди, яка дружно відзахищавшись усією трійкою бігла і у напад. А забивали практично усі, навіть голкіпер Олександр Черевач. Окрім нього чемпіонські відзнаки отримали Сергій Шимшель, Михайло Волочнюк, Роман та Василь Босики, Андрій Рижий, Ігор Воробей, Олександр та Ігор Черевачі, Максим Тетерюков, Олексій Будник та Вадим Муравинець.

У планах Володимирецької районної федерації футболу проведення традиційної відкритої зимової першості Володимиреччини. Орієнтовний початок змагань – кінець лютого-початок березня. Склад учасників наразі уточнюється.

Боротьба

10 лютого в місті Сарни відбувся 1-й ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ ТА ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ. У змаганнях, окрім вихованців КЗ «Володимирецька КДЮСШ», взяли участь спортсмени з міста Брест (Білорусь), а також з Хмельницького, Ковеля, Олевська, Червонограда, Рівного, Здолбунова, Костополя, Березного, Рокитного, Клесова та Сарн. Вихованці Володимирецької КДЮСШ здобули одне друге, одне третє місце та три четвертих місця. Срібло у ваговій категорії 29 кг здобула Ярута Вікторія, а бронзу у ваговій категорії 40 кг здобула Дятлик Вікторія. Готував команду до змагань тренер Анатолій Бриж.

Футзал

8 лютого команди хлопчиків КДЮСШ Володимирець (тренер Іван Волчецький) та ДЮСШ Вараш (тренер Володимир Ординат) взяли участь у півфінальному турнірі юнаків 2006 – 2007 року народження в місті Костопіль. Варашани обіграли локальних земляків з Володимирця з рахунком 3:1, програли господарям 0:2 і виграли у ДЮСШ із селища Зоря Рівненського району 6:0, зайнявши, таким чином, друге місце і забезпечивши собі перепустку до фіналу. Турнір виграли костопільчани, які теж гратимуть у фіналі. А команда Володимирецької КДЮСШ, яка єдина зуміла відібрати очки у господарів (1:1), хоч і виграли у зорянців 2:1, та далі не пройшла (3 місце).

Також, 10 лютого у спортивному залі Зарічненської гімназії проходив зональний етап дитячо-юнацької футзальної ліги Рівненської області серед юнаків 2004-2005 років народження. Вихованці КЗ «Володимирецька КДЮСШ», зігравши з ровесниками з Дубровиці 3:3, зуміли мобілізуватися й виграли у Зарічного 3:0. В підсумку 1 місце в підгрупі й прохід до півфіналу.

Волейбол – жінки

Третій тур чемпіонату області з волейболу серед жінок проходив 10 лютого у Вараші. Полицьке «Полісся», перегравши 2:0 Сарни і  2:1 господарів та Костопіль, закріпились на першому місці маючи 9 перемог. На другому місці ідуть волейболістки Вараша з шістьма перемогами та трьома поразками. Четвертий тур відбудеться 3 – 4 березня в Полицькій ЗОШ, а фінал запланований на 17 – 18 березня в місті Рівне. Бажаємо нашим волейболісткам повторення минулорічного чемпіонського успіху.

Шахи

З 9 по 11 лютого в місті Рівне проходили півфінальні змагання чемпіонату області з шахів. Володимиреччину на змаганнях представляли п’ять шахістів. Участь у відбіркових змаганнях взяли 59 учасників. Кращого результату серед володимирчан домігся Дмитро Андрєєв, який, окрім третього місця, здобув путівку до фінальних змагань. Фінал, в якому візьмуть участь 14 найсильніших шахістів області, відбудеться у березні в місті Рівне.

Матеріал підготували Олександр Гребень та Юрій Римарчук.