Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545У Володимирецькому районі розпочало роботу управління Держпродспоживслужби

        Відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1092  утворено територіальні органи Держпродспоживслужби, із 22 квітня 2016 року розпочало роботу  управління Держпродспоживслужби  у Володимирецькому районі – територіальний орган Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

      До складу управління входить два відділи:

 • Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарії;
 • Відділ державного нагляду та дотримання санітарного законодавства.

       Держпродспоживслужба взяла на себе функції, які раніше виконувала Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, Державна інспекція з питань захисту прав споживачів і Державна санітарно-епідеміологічна служба.

      Завданнями Управління Держпродспоживслужби у Володимирецькому районі є реалізація повноважень Держпроспоживслужби на території  району, а саме:

 • Забезпечує охорону території району від занесення збудників особливо небезпечних хвороб.
 • Здійснює державний контроль за:
 1. Тваринами, харчовими продуктами, об’єктами, пов’язаними з продуктами тваринного походження, а також потужностями, що використовуються для їх виробництва.
 2. Проведенням ветеринарно-санітарної експертизи на потужностях, які використовуються для виробництва, переробки, зберігання та обігу тварин, харчових продуктів, а також на агропродовольчих ринках.
 3.  Безпечністю харчових продуктів у процесі їх виробництва.
 4. Переміщенням тварин, харчових продуктів.
 5. Дотриманням  законодавства щодо ідентифікації та реєстрації тварин.
 6. Забезпечує захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей.
 7. Здійснює ринковий  нагляд у межах сфери своєї відповідальності.
 8. Здійснює державний санітарно-епідеміологічний контроль за дотриманням санітарного законодавста, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів.
 9. Додержанням підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами державних санітарних норм і правил.
 10. Забезпечує проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо охорони в межах компетенції території району від проникнення хвороб людей.
 11. Здійснює в межах компетенції контроль за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров’я населення.
 12. Проводить державну санітарно-епідеміологічну експертизу, видає за результатами її проведення відповідні висновки.
 13. Здійснює у межах компетенції контроль за усуненням причин і умов виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань,отруєнь та радіаційних уражень людей.
 14. Організовує проведення лабораторних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю.
 15. Бере участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань, спрямованих на виявлення причин та умов, що призводять до виникнення і поширення інфекційних хвороб, у тому числі через харчові продукти, групових та індивідуальних харчових отруєнь
 16. Вживає у межах повноважень, передбачених законом, заходів до усунення порушень вимог закону і притягнення винних у таких порушеннях осіб до відповідальності відповідно до закону;
 17. Приймає у передбачених законом випадках рішення про знищення продукції або інше рішення щодо подальшого поводження з нею.

    Юридична адреса 34300 Рівненська область смт. Володимирець вул. Грушевського,2  тел. 2-33-13

В.о.начальника управління Держпродспоживслужби

у Володимирецькому районі                                                                               О.М.Петрук

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97