Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Учасники АТО мають право на безоплатне санаторно-курортне лікування

Учасники АТО направляються на лікування до санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно – курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 згідно з медичними рекомендаціями та в порядку черговості.

Для одержання санаторно-курортного лікування учасники АТО повинні перебувати на обліку в   управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації  (далі управіління) за зареєстрованим місцем проживання чи фактичним місцем проживання.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає до управіління за адресою: смт. Володимирець вул. Соборна, буд. 23 заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій  та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Управління безготівково перераховує кошти санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів про забезпечення путівкою та на підставі акта наданих послуг.

Гранична вартість путівки (ліжко-дня) визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та за погодженням з Мінфіном.

Учасникам АТО, за їх бажанням, можуть надаватися додаткові послуги за рахунок власних коштів чи інших джерел, не заборонених законодавством.

Управління ознайомлює з інформацією про санасторно-курортні заклади учасника АТО, який у десятиденний строк повідомляє про згоду (відмову) на отримання такого  лікування.

У разі отримання відмови у прийнятті на санаторно-курортне лікування закладом, обраним учасником АТО, управління інформує про це учасника АТО та пропонує обрати інший заклад.

Управління та учасник АТО укладають договір у трьох примірниках (один − управління, другий − санаторно-курортному закладу, третій − учаснику АТО).

Учасник АТО після завершення лікування у санаторно-курортному закладі подає управлінню зворотний талон від путівки або інший документ в установленому порядку.

Управління на підставі акта наданих послуг проводить розрахунки згідно з умовами договору.

За більш детальною інформацією  звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: смт. Володимирець,          вул. Соборна 23, каб. 18, або за тел. 2-39-63.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97