Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Удосконалено систему призначення та здійснення контролю за виплатами внутрішньо переміщеним особам

Ухвалено постанову Кабінету Міністрів України № 365 від 8 червня 2016 року якою передбачено здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення перевірки наведених у довідці про взяття на облік відомостей про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи та складання акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Це стосується лише тих внутрішньо переміщених осіб, які є отримувачами соціальних виплат, субсидій та пільг. Рішення про виплату внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), субсидій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування будуть приймати Комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворені районними, виконавчими органами міських, районних у містах рад. Вищевказані комісії відповідно до п.2 постанови зобов’язані у місячний термін від дня набрання чинності постанови прийняти рішення про відновлення, або про відмову у відновленні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, довідки яких не дійсні на дату набрання чинності.

Враховуючи вищезазначене, Рішенням голови Володимирецької районної державної адміністрації № 150 від 30 червня 2016 року було створено Комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та 06 липня поточного року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Ковальчук відбулося перше засідання комісії.

У роботі засідання взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник директора Володимирецького районного центру зайнятості, головний спеціаліст по страхових виплатах відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Кузнецовськ та заступник начальника Володимирецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області.

На засіданні комісії розглянуто 16 справ. Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами комісії колегіально на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов сімей заявників.

За результатами розгляду якої є прийняття позитивних рішень щодо виплати пенсій та щомісячної адресної допомоги на проживання особам вказаної категорії.

Начальник управління

соціального захисту населення

адміністрації                                                                                  Н.Шама

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97