Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Увага! Конкурс на посаду керівника музшколи

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВОЛОДИМИРЕЦЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (ПОВТОРНО)

Відділ культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про позашкільну освіту», рішення Володимирецької районної ради «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володиммирецького району» від 22.09.2016 №102 та Статуту КЗ «Володимирецька ДМШ» оголошує конкурс на посаду керівника такого закладу культури (повторно):

 • Директора комунального закладу «Володимирецька дитяча музична школа» Володимирецької районної ради.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ:

 • Мати вищу освіту;
 • Стаж педагогічної роботи не менше 3-ох років;
 • Володіти державною мовою, мати здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ОСОБИ, ЯКІ:

 • Визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
 • Мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • Є близьким особами або членом сім`ї керівників органу управління.

СТРОК ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Прийом документів здійснюється протягом 30-ти днів з моменту оголошення про конкурс в засобах масової інформації та мережі Іnternet (з 23.03.2017 по 23.04.2017).

ОСОБИ,  ЯКІ БАЖАЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

 • Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • Автобіографію , що містить прізвище, ім`я по батькові, число,місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
 • Копію документа що посвідчує особу;
 • Копії документів про освіту;
 • Два рекомендаційні листи довільної форми;
 • Мотиваційний лист довільної форми.
 • Програму розвитку закладу культури на 1 (один) і 5 (п`ять) років, презентація яких буде відбуватись на другому засіданні конкурсної комісії.

Зазначені документи надсилаються на поштову і електронну адреси:                   смт. Володимирець, вул.. Соборна, 32 індекс 34300, відділ культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації, контактний телефон (03634) 2-39-69, електронна адреса:volod_cultura@ukr.net

Відповідальність  за достовірність інформації несе кандидат.

Відомості про умови праці

Комунальний Заклад  «Володимирецька дитяча музична школа» Володимирецької районної ради

Комунальний заклад  «Володимирецька дитяча музична школа» Володимирецької районної ради (КЗ «Володимирецька ДМШ) – є об`єктом, що забезпечує потреби територіальних  громад району та є спільною власністю територіальних громад Володимирецького району, що  перебувають у сфері управління Володимирецької районної ради Рівненської області.

Управління КЗ «Володимирецька ДМШ», в межах повноважень, здійснює відділ культури і туризму Володимирецької  райдержадміністрації Рівненської області. З питань основної діяльності КЗ «Володимирецька ДМШ» підпорядкована, підзвітна, підконтрольна відділу культури і туризму Володимирецької райдержадміністрації.

КЗ «Володимирецька ДМШ», є позашкільним закладом освіти  Володиимрецького району, майно якого є комунальною  власністю і закріплене за ним на праві оперативного управління.

Здійснюючи право оперативного управління КЗ «Володимирецька ДМШ»,  володіє, користується та розпоряджається майном, що перебуває на його балансі відповідно до законодавства України.

КЗ «Володимирецька ДМШ»,  функціонує з метою задоволення суспільних потреб у отриманні позашкільної освіти, надання інших послуг встановлених законодавством України.

Джерелами формування майна КЗ «Володимирецька ДМШ»,  є: бюджетні  і позабюджетні засоби; прибуток, отриманий  від реалізації продукції, робіт, послуг, а також від інших видів господарської діяльності КЗ «Володимирецька ДМШ»; передбачені законодавством  безоплатні чи благодійні внески, пожертвування організацій, установ, громадян; інші джерела відповідно до законодавств України.

КЗ «Володимирецька ДМШ», є розпорядником майна:

 • Закріплене за ним Засновником при установі;
 • Придбане за рахунок коштів, згідно кошторису;
 • Придбане за рахунок доходів отриманих від передбаченої Статутом господарської діяльності.

Управління КЗ «Володимирецька ДМШ», здійснює директор на принципах одноособовості. Директор КЗ «Володимирецька ДМШ»,  відповідно до Статуту й у межах компетенції діє без доручення від імені КЗ «Володимирецька ДМШ»,, представляє його інтереси у взаєминах з юридичними і фізичними особами, розпоряджається майном КЗ «Володимирецька ДМШ», укладає договори, у тому числі трудові, користується правом розпорядження засобами, визначає розміри надбавок і інших виплат стимулюючого характеру в межах наявних засобів на оплату праці, видає накази й адресує вказівки.

Колективним договором встановлюються правила внутрішнього трудового розпорядку, який визначає порядок прийому і звільнення працівників, основні права і обов’язки,  основні обов’язки директора, робочий  час і його використання, заохочення за успіхи в роботі, відповідальність  за порушення трудової дисципліни.

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97