Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545



Запрошуємо на урочистості до Дня пам’яті та Дня перемоги!

8 та 9 травня у селищі Володимирець відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 План заходів

8 травня 2018 року

Велоестафета  «Маки пам’яті»  з нагоди  Дня пам’яті та примирення.

08:00 –16:00  – Велоестафета «Маки пам’яті» (згідно графіку )

(Відвідування пам’ятників, пам’ятних знаків, братських могил, місць захоронень воїнів визвольних рухів на території України, масових розстрілів під час Другої світової війни, розташованих на території населених пунктів Володимирецького району, передача естафети прапорів Флешмобу)

16:00–16:30  –  Флешмоб «Памятаємо. Перемагаємо». Мистецька акція «Перша хвилина миру»

(Майдан Пам’яті, смт Володимирець)

 

9 травня 2018 року

10.00–10.20  –            Панахиди на братських могилах по загиблих воїнах в роки Другої світової війни

(смт Володимирець, Майдан Пам’яті)

10.30–11.00 – Мітинг, Старт мотоестафети, Парад  за участю навчальних закладів смт. Володимирець

(Соборна 32-Соборна 16, Майдан Пам’яті)

10.30 –19.00   –         Мотоестафета, мітинги,концертні програми по населених пунктах Володимирецького  району (згідно графіку)

10.00 – 13.00   –        Виставка архівних матеріалів «Архіви пам’яті років буремних»

(Соборна 24, біля приміщення Володимирецької ЦСПШБ)

Експозиція матеріалів  військових строїв Музею Національної Пам’яті

(Соборна,30,біля приміщення Районний історичний музей)

11.00–18.00 –            Експозиція   «Україна у Другій Світовій війні»»

(Соборна,30 Районний історичний  музей)

11.00–12.00 – Тематичний концерт «Захисник – честь України в імені твоїм!»

(Майдан Пам’яті)

19.00–19.30 – Зустріч мотоестафети, Мітинг.

(смт Володимирець, Майдан  Пам’яті)

19.30–20.30  –           Тематичний концерт «Переможна весна»

(смт Володимирець, Майдан Пам’яті)

 

МОТОЕСТАФЕТА-2018

Маршрут №1

Виїзд з Володимирця 11год.00хв.
Дубівка 11год.15хв. – 11год.30хв.
Каноничі 11 год.35хв. – 11год.50хв.
Новаки 12год. – 12год.15хв.
Озеро 12год.30хв. – 12год.45хв.
Кідри 13 год.10хв. – 13год.25хв.
В.Цепцевичі 13год.50хв. – 14 год.

 

Антонівка 15год.50хв. – 16год.10 хв.
Городець 16год.20хв – 16год.40хв.
Ромейки 16год.55хв. – 17год.15хв.

 

Маршрут № 2

Виїзд з Володимирця 11 год.
Жовкині 11год.20хв. – 11год.35хв.
В.Жолудськ 11год.55хв. – 12год.10хв.
Полиці 12год.40хв. – 12год.55хв.
Балаховичі 13год.25хв. – 13год.40хв.

 

Заболоття 14год.50хв. – 15год.10хв.
Рафалівка 15год.30хв. – 16год.00хв.
Любахи 16год30хв. – 16год.50хв.
Острівці 17год.05хв. – 17 год.20хв.
Довговоля 17год.40хв. – 18год.00хв.

 

Маршрут № 3

Виїзд із Володимирця 11год

 

Колона №1

Половлі 11год.30хв. – 11год.40хв.
Красносілля 11год.50хв. – 12год.05хв.
Зелене 12год.20хв. – 12год.35хв.
Радижево 12год.50хв. – 13год.05хв.
Хиночі 13год.15хв. – 13год.30хв.
Степангород 14год.45 хв. – 15год.00хв.

 

Колона №2

Воронки 12год.50хв. – 13год.05хв.
Луко 13год.25хв. – 13год.40хв.
Біле 14год.40хв. – 14год.55хв.
Новосілки 15год.15хв. – 15год.35 хв.
В.Телковичі 16год.10хв. – 16год. 25 хв.

 

Маршрут №4

Виїзд із Володимирця 11год.00хв.
Лозки 11год.20хв. – 11год.35хв.
Суховоля 11год.45хв. – 12год.00хв.
Ст.Рафалівка 12год.40хв. – 13год.00хв.
Сопачів 13год.20хв. – 13год.35хв.
Собіщиці 13год.45хв. – 14год.00хв.

 

Б.Воля 15год.15хв. – 15год.30хв.
Рудка 15год.40хв. – 15год.55хв
Мульчиці 16год.25хв. – 16год.40хв.
Озерці 16год.25хв. – 16год.40хв.

 

18год.30хв – зустріч колон у Володимирці на трасі Володимирець – Рафалівка.

19год.00хв – зустріч мотоестафети на Майдані Пам’яті.

 

Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА

0
0
* Матеріали сайту дозволяється використовувати лише з посиланням (для інтернет-видань– гіперпосиланням) на www.volodrda.gov.ua

Поділитися:


Коментарі відсутні

Залишити відповідь


Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ

"Телефон Довіри" голови райдержадміністрації:

тел: 2-43-97