Без англійської можна спокійно жити
 Урядова гаряча лінія 1545Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян

Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2018 року  та невідкладні завдання місцевих органів влади щодо її поліпшення

Володимирецька райдержадміністрація проводить роботу із зверненнями громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації та на підставі інших законних і підзаконних нормативно правових актів. На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01.04.2013 № 166 «Про нову редакцію заходів щодо виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008» Володимирецькою райдержадміністрацією прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 26.04.2013 № 116 «Про нову редакцію заходів щодо виконання Указу Президента України від  07 лютого 2008 року №109/2008».

Упродовж 2018 року райдержадміністрацією проведено ряд заходів спрямованих на вирішення важливих проблем, реалізацію конституційних прав та свобод громадян, підвищення відповідальності осіб щодо кваліфікованого та своєчасного розгляду звернень, зокрема, проведено:

1 засідання колегії райдержадміністрації  за підсумками роботи із зверненнями громадян протягом першого півріччя 2018 року, за результатами якого прийняте відповідне розпорядження голови райдержадміністрації,

12 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян (на яких, зокрема, розглядались звернення Затірки Надії Марківни, жительки  с. Острівці, щодо забезпечення автобусним сполученням с. Острівці; Іваненко Галини Михайлівни, жительки              с. Степангород, з приводу внесення неправдивих відомостей до акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, у зв’язку з чим їй відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги; Ковальчук Марії Степанівни, жительки с. Лозки, з проханням провести обстеження жительки  с. Лозки – Башмакової  В. С.  та направити її на примусове лікування до психіатричної лікарні; звернення жителів Біленської сільської ради щодо відновлення автобусного маршруту Володимирець – Малі Телковичі; неодноразові звернення Крук Капіталіни Адамівни, жительки с. Степангород, щодо самовільного захоплення сусідкою її земельної ділянки; Гарбариніної Лариси Олексіївни, жительки смт Володимирець, щодо надання пільги на електроопалення на всю площу житла, а не лише на житлову площу, відповідно до технічного паспорта на будинок; звернення жителів Біленської сільської ради щодо незаконного встановлення бочок для випалювання деревного вугілля);

12 засідань постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення Володимирецького району, за результатами яких, відповідно до районної Програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки  було надано матеріальну допомогу 189 малозабезпеченим жителям Володимирецького району на загальну суму 99 962 гривень;

12 «Днів контролю», на яких розглядались питання виконання розпоряджень голови райдержадміністрації щодо роботи із зверненнями громадян структурними підрозділами райдержадміністрації, виконавчими комітетами сільських, селищних рад;

діяла «гаряча» телефонна лінія та телефон довіри райдержадміністрації, на які упродовж 2018 року звернулися 4 жителі Володимирецького району;

проводився прийом громадян з особистих питань головою та заступниками голови райдержадміністрації.

На адресу райдержадміністрації протягом 2018 року надійшло 427 звернень громадян (76 письмових та 351 звернення під час проведення особистих прийомів громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації). Протягом 2017 року надійшло 447 звернень громадян (106 письмових та 341 звернення під час проведення особистих прийомів громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації). Через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 32 звернення громадян  (у 2017 – 38).

У зверненнях громадян порушені такі питання: соціальний захист – 306; транспорт, зв’язок, комунальне господарство – 42; аграрна політика та земельні питання – 25; забезпечення прав і свобод громадян – 10;  інші – 44.

Впродовж 2018 року із 427 питань, порушених у зверненнях громадян, 265 вирішено позитивно, на інші надано роз’яснення про порядок їх вирішення.

Через Державну установу «Урядовий контактний центр» упродовж   2018 року надійшло 357 звернень громадян.  На телефонну «гарячу» лінію Рівненської облдержадміністрації надійшло 95 звернень жителів Володимирецького району.

Найбільша кількість  звернень громадян на Урядову «гарячу» телефонну лінію надійшла від жителів:

– Половлівської сільської ради – 46 звернень

– Городецької сільської ради  – 28 звернень

– Рафалівської селищної ради – 28 звернень

– Більськовільської сільської ради  – 22 звернення

– Володимирецької селищної ради – 21 звернення

– Великоцепцевицької сільської ради  – 19 звернень

– Біленської сільської ради – 15 звернень

– Великожолудської сільської ради  – 15 звернень

– Довговільської сільської  ради – 14 звернень

– Озерецької сільської  ради – 14 звернень

– Степангородської сільської  ради – 14 звернень

Протягом 2018 року відповідно районної Програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції,  мобілізованих осіб та осіб, які зараховані на військову службу за контрактом  у Збройні Сили України на 2018 рік було виділено грошову допомогу 36 особам, які підписали контракт про проходження військової служби на загальну суму 209 500 гривень.

Упродовж 2018 року відділом юридично-кадрової роботу апарату райдержадміністрації було здійснено перевірку архівного відділу, відділу економічного та агропромислового розвитку, відділу освіти, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, а також Довговільської, Полицької, Половлівської, Ромейківської, Великотелковицької, Біленської, Лозківської, Сопачівської, Озерської та Каноницької сільських рад на стан дотримання законодавства про звернення громадян.

Всі звернення, що надходять до райдержадміністрації розглядаються в терміни, встановлені законодавством; заявникам надаються повні обґрунтовані відповіді; питання, вирішення яких потребує додаткового часу, залишаються на контролі у голови райдержадміністрації. Звернення, що надходять через органи влади вищого рівня розглядаються особисто головою райдержадміністрації з виїздом на місце проживання заявника.

Інваліди Великої Вітчизняної війни, ветерани війни, учасники бойових дій, матері-героїні приймаються головою райдержадміністрації та його заступниками не лише в дні прийому, а й по мірі звернення, а питання, порушені у зверненнях таких громадян залишаються на контролі в голови райдержадміністрації до повного їх вирішення.

Відділом юридично-кадрової роботи апарату райдержадміністрації проводиться щомісячний аналіз звернень громадян, які надходять до райдержадміністрації, в тому числі через органи влади вищого рівня та здійснюється контроль за термінами розгляду звернень громадян.

Протягом 2018 року більшість питань, порушених заявниками, вирішено позитивно. Жодне звернення не залишено без повного об’єктивного розгляду. Райдержадміністрацією вживаються заходи щодо системної роботи із зверненнями громадян, як пріоритетного напрямку діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

 

Юліанна Воробей, 24397

Поділитися:Увійти:

Реєстрація

Приєднайтесь за допомогою


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вільні творять майбутнє

"Гаряча" телефонна лінія голови райдержадміністрації:

тел: 2-31-34

Національна Дитяча гаряча лінія Підтримай добровільне об'єднання громад Калькулятор розрахунку субсидій Програма державної підтримки Довіряй ЗСУ